Home > Novinky, Software > Ako odstrániť xp2p?

Ako odstrániť xp2p?

April 7th, 2011

Sorry, this entry is only available in Polski.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Novinky, Software , , ,

 1. Sebo
  April 9th, 2011 at 22:07 | #1

  Też się dałem nabrać … , postępowałem zgodnie z twoimi poradami, lecz gdy już chce odinstalować ten program, to wtedy wyskakuje takie małe okienko czy napewno usuwać, a jak kliknę TAK , to wtedy pokazuje się okienko w kształcie prostokąta i pisze tak : Usuwanie programu XP 2P
  (pod tym pasek, w którym ciągle jest 0%), a jeszcze pod tym : Przygotowanie do usunięcia programu.

 2. Rafal Olszak
  April 10th, 2011 at 00:10 | #2

  Możesz spróbować też w ten sposób (Win XP): wejdź w Start > Uruchom > wpisz msconfig – otworzy się okienko > zakładka uruchamianie > znajdź program xp2p i odznacz. Potem restart kompa i nie powinien się już uruchomić. Wtedy usuwasz program.

  Dla Windows Vista i Windows 7 mamy: Start > na dole w okienku wyszukiwania wpisujemy msconfig i po odnalezieniu programu uruchamiamy go > zakładka uruchamianie > znajdź program xp2p i odznacz. Potem restart kompa i nie powinien się już uruchomić. Wtedy usuwasz program.

 3. April 15th, 2011 at 16:44 | #3

  Dzieki bardzo mi sie to przydało ;*

 4. Rafal Olszak
  April 15th, 2011 at 18:27 | #4

  Cieszę się i zapraszam do korzystania z serwisu.

 5. Agataa
  April 30th, 2011 at 22:29 | #5

  również się na to dałam nabrać ;! masakra ! nigdy nie czytam regulaminów, wiec od razu to akceptowałam. Na całe moje szczęście na koncie mialam 21 zl wiec ten sms nie chcial sie wyslac, gdyz tak jak pisal kolega wczesniej kosztuje on ponad 23 zl. Nie wiedzialam co mam robic, bo wg nie chcialo sie to wylaczyc, na szczescie mialam neta w telefonie . Tam weszłam na jakas strone na ktorej byla taka sama porada jak ta powyzej i dzieki temu zablokowałam jave i pozbyłam sie XP2P. Nie polecam tego programu nikomu !!!!!!!!!!

 6. kedzior
  May 19th, 2011 at 21:20 | #6

  za takie coś to napisze do rzecznika praw konsumenta bo to jest s….nsto nie wolno tak robić-walczyłem z tym g…m 3 godziny,gdyby nie ta stronka pewnie nic bym nie zrobił DZIĘKI ŚLICZNE

 7. marry
  November 1st, 2011 at 18:43 | #7

  cześć, zrobiałam to co zostało napisane- w menedżeże zadań odznaczyłam jave, a potem też wykonałam druga poradę z wyszukaniem w -msconfig, to prawda ten program się nie włącza ale dalej jest na dysku, czy można go jakoś tak naprawdę usunąć ??? czekam na odpowiedzi:)

 8. Rafal Olszak
  November 1st, 2011 at 22:17 | #8

  Pozostaje teraz usunąć program z dysku. Jeśli chcesz to zrobić mało inwazyjnie bez szukania po rejestrze systemowym i ręcznego usuwania plików spróbuj zrobić to tak jak opisałem w tym wpisie, w którym znalazłaś poradę:

  …pozostaje nam tylko usunięcie programu xp2p przez uruchomienie pliku uninstall.exe, który znajduje się w katalogu C:\Program Files\XP2P (domyślnie jeśli nie zmieniliście). Można też inaczej. Wchodzimy przez START>Panel Sterowania>Dodaj lub usuń programy (Windows XP). Dla Windows Vista robi się to przez Panel Sterowania>Programy i funkcje. W Windows 7 przez Panel Sterowania>Programy.

  Po prostu znajdź i uruchom plik uninstall.exe odnoszący się do tego programu. Napisz jak Ci poszło.

 1. No trackbacks yet.

Je potrebné vedieť o programe xp2p

Sorry, this entry is only available in Polski.

Close