Home > Novinky > Procesný úkon proti majiteľom Pobieraczek.pl bolo vykonané

Procesný úkon proti majiteľom Pobieraczek.pl bolo vykonané

March 25th, 2012
 1. Stanisława
  June 13th, 2012 at 11:22 | #1

  Witam,szukam pomocy i chce dołączyć do pozwu a nie wiem jak.Mam 60 lat i nie mam pojęcia jak co pobierać z resztą to mnie nie interesuje.Od jakiegoś czasu dostaje e-maile o zapłatę z tego “pobieraczka”mało tego jest to na zupełnie inne nazwisko jak moje i też mnie straszą za fałszowanie danych sądem.Pytałam informatyka czy to możliwe aby z mojego laptopa pobrano to-to,podobno jak ma się ruter to spryciarze internetowi mogą to zrobić.Proszę mi pomóc bo odchodzę od zmysłów,nie mam z czego zapłacić z reszta za co? Z poważaniem

 2. luksusowyjacht
  June 17th, 2012 at 11:57 | #2

  W żadnym razie nie płąć – to oszuści. Skontaktuj się z radcą prawnym w Twojej miejscowości – jego porady są bezpłatne. Mnie też straszyli dwa lata temu, na policji mówili, żeby nie płacić i radzili zgłosić przestępstwo gospodarcze. Jeżeli nie rejestrowałaś się, a tym bardziej nie podawałaś fałszywych danych, to masz czyste sumienie i możesz iść z tym na policję i pokazać im listy i maile. Pobieraczek nigdy nikogo nie pozwał, bo oszust nie pójdzie się skarżyć, za to oni byli stroną pozwaną. Prawdopodobnie policja doradzi Ci dołączenie do pozwu zbiorowego.
  Powodzenia

 3. Rafal Olszak
  June 17th, 2012 at 13:46 | #3

  @luksusowyjacht
  Wszystkich nas bulwersuje Pobieraczek. Nie można być spokojnym kiedy otrzymuje się listy sformułowane tak, że „ich treść miała na celu zastraszenie konsumentów, wprowadzenie w błąd, aby ostatecznie zdecydowali się uregulować należność za usługę”. Proszę jednak wszystkich o uważanie na słownictwo i oskarżenia. Szczególnie polecam zapoznanie się z ostatnią decyzją UOKiK z maja tego roku: http://www.usenet.info.pl/pobieraczek-pod-presja-kolejne-kary-pieniezne/ . Na dole tego wpisu jest link do uzasadnienia decyzji. Wypunktowane są wszelkie niedozwolone praktyki serwisu.

 1. No trackbacks yet.

Čoskoro uvidíme 60 TB disky. Uchovávanie údajov bude rast v Usenet

Sorry, this entry is only available in Polski.

Close