Domů > Novinky, Usenet Providers > Tým Giganews

Tým Giganews

supernews Giganews výrazně zvýšil retenční čas v jejich společnosti.
Power Usenet nyní nabízí binární data retention době 400 dnů.
Usenet.net nabízí 500 dnů retenční čas.
Supernews, který má jednu pevnou sazbu pro jejich neomezené plánu je nyní nabízí až 400 dnů retenční čas.
Z tohoto je třeba poznamenat, že Giganews nabízí 589 den retenčního času binárních dat. Takže pokud máte nějaké nahrávka na diskusních skupin jeden a půl lety, že je stále k dispozici, pokud používáte službu Giganews. V době zveřejnění tohoto zápisu Usenet.net a Power Usenet internetové stránky zatím nemají informace o změnách. Na informace Supernews je již tam.
Zajímalo by mě, co se bude dít dál. Má zvýšení retenční čas je dostačující? Myslím, že ne. Giganews se zřejmě domnívá, že je třeba rozšířit nabídku a pevně odhodlána projekt VyprVPN Goldenfrog. Usenet je velmi široká a zahrnuje oblast, která se stále zvětšuje s rozvojem technologií. Brzy se však omezí nás.
Co si o tom myslíte?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Novinky, Usenet Providers , , , , ,

 1. Torrentman
  24.03.2010 na 10:47 | #1

  W końcu postanowiłem spróbować jak usenet funkcjonuje. Prawdę mówiąc jest znacznie lepiej niż było kiedy bawiłem się torrentami. Jednego nie mogę zrozumieć. Jest dużo ofert na dostęp do usenetu a ludzie płacą sporo za dostęp do grup dyskusyjnych u innych providerów. Zapisałem się do Supernews, bo maja fajna cenę a nie trzeba płacić ze dwa razy więcej jak jest w Giganews na przykład. Dlaczego ludzie płacą więcej za coś co mogą mieć w fajnej cenie za 11.99$ i to w dodatku płatne przez Paypal?

 2. Rafal Olszak
  24.03.2010 na 11:19 | #2

  Witaj. Po pierwsze jeśli intensywnie używasz Usenetu do ściągania dużych plików, filmów w dobrej jakości etc. to dobrze wybrałeś. W innym przypadku polecałbym konto blokowe , które nie wygasa do czasu kiedy wykorzystasz cala dostępną pule danych. Tak jest np. w Astraweb. Konto blokowe potrafi bardzo wkurzyć kiedy ściągasz pliki binarne i po wszystkim okazuje się, że film jest zabezpieczony hasłem albo plik jest uszkodzony i nie można go naprawić. Wtedy można się zdenerwować, bo transfer już wykorzystałeś po części.
  Co do wyboru konta to tak naprawdę wiele czynników odgrywa role: jakość, lokalizacja serwerów a co za tym idzie maksymalna szybkość połączenia do wykorzystania, pomoc techniczna, kompletność danych, ilość równoczesnych połączeń, szyfrowanie transmisji, czas retencji, dodatkowe oprogramowanie.
  W przypadku dwóch bardzo porównywalnych ofert o decyzji decydują osobiste preferencje czy opinie innych o danej firmie. Po jakimś czasie użytkowania już sam będziesz wiedział co Ci jest potrzebne a z czego możesz zrezygnować i czy dany provider jest ok czy należałoby go zmienić.

 1. Žádné zpětné odkazy

VyprVPN a Giganews

Giganews oznámil, že Golden Frog VPN software vyšel testovací fáze a bude připojen k vašemu účtu Diamond na celý život....

Close