Domů > Novinky > Tržby z prodeje výrobků Apple ukazuje, že máme začátek post-PC éry

Tržby z prodeje výrobků Apple ukazuje, že máme začátek post-PC éry

Sorry, this entry is only available in Polski.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Novinky , , , , ,

 1. stalkerama
  25.04.2012 na 03:12 | #1

  Do ery post-pc jeszcze trochę brakuje a balon dmuchany przez apple może strzelić z hukiem większym niż to było w przypadku WorldComu.

  Jeśli chodzi o jakość produktów tej firmy to jestem podobnego zdania co ten pan ;) http://applefobia.blox.pl/ .Nie stać mnie … żeby wydawać na badziewie.

 2. Rafal Olszak
  25.04.2012 na 08:43 | #2

  Co do określenia post-PC byłem zawsze sceptyczny. Ale trochę analiz przejrzałem i wykresy mówią same za siebie. Czy to jest stały trend? Zobaczymy. Na razie sprzedaż urządzeń typu smartfony czy tablety wygląda bardzo efektownie.
  Co do jakości to mam już kilka miesięcy iPada 2 i długo zastanawiałem się nad wyborem. Co do jakości tego sprzętu to nie mogę złego słowa powiedzieć. Inna rzecz to filozofia, która towarzyszy ich tworzeniu. Wydaje mi się, że Jobs uwiódł ludzi swoimi produktami. Może aż za bardzo.

  Wczoraj po wynikach zastanawiałem się gdzie oni mają jakiś rezerwy, które pozwolą na wzrosty. Właściwie wszystko już znamy, a kurs spółki zachowuje się tak dynamicznie jakby to był jakiś startup. Jeśli następne produkty lub usługi nie trafią w rynek to może być niewesoło. Może obniżenie ratingu papierów Nokii do poziomu śmieciowego pomogło ;)

 1. Žádné zpětné odkazy

Google Drive je tady!

Sorry, this entry is only available in Polski.

Close