Home > Software > Newshosting has released version 1.1.0 newsreader

Newshosting has released version 1.1.0 newsreader

October 20th, 2011

Sorry, this entry is only available in Polski.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Software , , , ,

 1. groszek71
  October 31st, 2011 at 14:18 | #1

  Panie Rafale mam pytanie czy istnieje możliwość ściągnięcia,zdobycia,nabycia tego czytnika bez wykupywania konta trial?.Osobiście korzystam z innego serwera niż Newshosting i czytnika NewsbinPro.Niestety nie ma on funcji podglądu..

 2. Rafal Olszak
  October 31st, 2011 at 15:44 | #2

  @groszek71
  Czytnik Newshosting jest dedykowany tylko i wyłącznie do obsługi providera Newshosting. Kupujemy konto i dostajemy czytnik za darmo. Nie ma możliwości konfiguracji czytnika z innymi serwerami. W tym kontekście nie wiem czemu miałoby służyć posiadanie takiego czytnika – nie mamy przecież możliwości połączenia z wybranym serwerem innym niż Newshosting. Nawet więcej – po uruchomieniu programu wyskakuje ekran logowania. Jeśli nie zalogujemy się na poprawne dane nie możemy korzystać z czytnika. Jeśli zamkniemy okno gdzie wpisuje się login i hasło wtedy program się zamyka. Podgląd realizowany jest przy pomocy instalowanego pakietu VLC Media Player. Działa to całkiem fajnie. Zaoszczędza sporo czasu i eliminuje ewentualne pomyłki – po prostu wiemy co ściągniemy.
  To tak na szybko. Wieczorkiem jak dorwę się do kompa odpalę czytnik Newshosting i sprawdzę czy mnie pamięć nie zawiodła ;)

  No niestety jest tak jak napisałem. Bez autentykacji na serwerze Newshosting nic z czytnikiem nie da się zrobić. Cały czas próbuje się łączyć.

 3. groszek71
  October 31st, 2011 at 18:14 | #3

  @Rafal Olszak
  szkoda bo ten podgląd plików to niespotykana rzecz jak na czytniki usenetu (chyba że o czymś nie wiem),może ktoś wypuści podobny soft w przyszłości:)dzięki.

 4. Rafal Olszak
  October 31st, 2011 at 19:04 | #4

  @groszek71
  W sumie to tak naprawdę działa tak, że fotki – wiadomo widzimy od razu w czytniku jeszcze przed decyzją o ściągnięciu. W przypadku filmów – np. HD ok. 20 minutowego, plik ok 1,5GB ściąga zajawkę jeśli wybierzemy tryb preview i można ja puścić i zdecydować później czy ściągamy cały plik czy odpuszczamy. Rzeczywiście nie jest to powszechna funkcjonalność – od razu widzimy czy plik odtwarza się i czy jest ok. Jeżeli jest, to w czytnikach grup binarnych rozwijanych na potrzeby konkretnych providerów – taki dodatkowy bonus dla klientów powodujący, że przy porównaniu ofert klient wybierze nas a nie ich. Tutaj na pewno dadzą radę MIMO od Giganews czy browser usenetu od Easynews. Ale czytnik od UseNeXT tez powinien dać radę z trybem file preview. Czy zadowolony jesteś z Newsbin Pro? Newsbin Pro ma podgląd ściąganych obrazków. W końcu to program płatny i licencja kosztuje te 20$. Jak wrażenia z korzystania?

 5. groszek71
  October 31st, 2011 at 19:24 | #5

  @Rafal Olszak
  program zachowuje się poprawnie choć to stara wersja 4.32 daje radę,ma podgląd ale już ściągniętych obrazków więc póki nie ściągniesz to nie zobaczysz,jak rozumiem w czytniku Newshosting widzimy obrazki przed decyzją o ściągnięciu a to duża różnica.Generalnie to na Xp program działa stabilnie i po przesiadce z Grabbita to taki mały usenetowy mercedes.:)

 6. Rafal Olszak
  October 31st, 2011 at 19:45 | #6

  @groszek71
  Tak, widać je przed ściągnięciem. Naprawdę fajna rzecz.
  Newsbin Pro to duży skok w porównaniu do GrabIt-a. Teraz nadchodzi fajny czas na promocje na usenet i czytniki. Na pewno będę o nich pisał. Zapraszam do czytania i komentowania ciekawych treści.

 7. groszek71
  October 31st, 2011 at 20:07 | #7

  nie sposób nie zaglądać toć skarbnica wiedzy o usenecie:)

 8. Rafal Olszak
  October 31st, 2011 at 23:03 | #8

  @groszek71
  Od razu motywacja rośnie :) . No nie powiem, miłe to jest hehe

 1. No trackbacks yet.

Xunlei-largest file sharing service cancels NASDAQ IPO

Sorry, this entry is only available in Polski.

Close