Home > Special Usenet Deals > UsenetServer 100 GB Free Trial

UsenetServer 100 GB Free Trial

 1. BusyBoy
  July 10th, 2012 at 20:38 | #1

  Prosze o informacje jak zrezygnowac z konta testowego bo nie moge znalezc tej informacji na ich stronie po zalogowaniu. Dziekuje

 2. Rafal Olszak
  July 11th, 2012 at 12:17 | #2

  Przy rejestracji konta po lewej stronie UsenetServer zawsze podaje do kiedy możesz zrezygnować z triala. Podają dokładny dzień i godzinę.

  Anulować konto możesz w następujący sposób:
  1.W panelu użytkownika. Na stronie głównej UsenetServer w prawym górnym rogu masz przycisk „Login”. Logujesz się wpisując swój login i hasło, które otrzymałeś w mailu. Klikasz opcję „Stop Autorenew” lub inną jeśli wprowadzili w tzw. międzyczasie. Potwierdzenie powinno przyjść na maila.
  2. Przez kontakt z supportem. Piszesz na support@usenetserver.com podając informacje jakie wymagają czyli pełną nazwę użytkownika (Full Name), adres mailowy, login i ostatnie 4 cyfry karty kredytowej jeśli taką opcję płatności zaznaczyłeś. Na odpowiedź powinieneś czekać maksymalnie kilka godzin. Czasem proszą o podanie przyczyny rezygnacji. To tylko formalność, żeby mogli poprawiać swoje usługi.
  3. Przez kontakt z supportem za pomocą czatu. Na stronie głównej w menu wybierasz stronę “Support” i później “Live Chat”.

 1. No trackbacks yet.

Weekend Sale in NewsgroupDirect

Close