Home > Oferty Specjalne na Usenet > Testuj UsenetServer! 100 GB za darmo do wykorzystania w 14 dni

Testuj UsenetServer! 100 GB za darmo do wykorzystania w 14 dni

usenetserver-100gb-free-trialW pierwszym kwartale tego roku nastąpiło wiele zmian. Wystarczy wspomnieć sprawę MegaUpload, wzmożone ataki na hostingi plików, a także zmianę polityki cenowej wielu operatorów Usenetu.

Przykładem może być tutaj Astraweb, który wprowadził nowe typy kont oprócz swojego sztandarowego konta DSL za 11$ oraz NewsgroupDirect, który zintensyfikował działania promocyjne w zakresie kont blokowych sprzedając konta 500GB i 1000GB z upustami 60% w ramach swoich promocji. Newshosting też nie daje o sobie zapomnieć stale unowocześniając swój czytnik z wbudowanym wyszukiwaniem. Dzięki temu i niskiej cenie zdobywa sporo klientów.

Miałem wrażenie, że po początkowej ofensywie wielu providerów nastąpiło lekkie hamowanie jeśli chodzi o nowe oferty. Dzisiaj jednak zaskoczył mnie UsenetServer umożliwiając testowanie kont przez 14 dni z limitem 100GB. Limit 100GB jest naprawdę wysoki i do tej pory oferowany był tylko przez providerów takich jak UseNeXT czy Usenet.nl. Dotychczas klienci mogli korzystać tylko i wyłącznie z triala z limitem 10GB.

Skąd taki wysoki limit? Moim zdaniem chodzi o promocję providera i o to, że okres letni jest okresem spowolnienia dla każdego providera. Piękna pogoda, długi dzień i wyjazdy wakacyjne odciągają od komputera. W takich przypadkach można zawsze liczyć na to, że użytkownik pozostanie klientem, który zapłaci za usługę po upływie 14 dni okresu testowego.

Promocja na okres testowy 14 dni/100GB powinna trwać do pierwszego sierpnia. Jeśli ktoś chce wypróbować usługę dostępu do grup dyskusyjnych, a przede wszystkim do zawartości wielu grup binarnych ten moim zdaniem ma wielką okazję aby przetestować Usenet i jednego z większych providerów. Zapraszam do korzystania z darmowego okresu testowego w UsenetServer.

Zgodnie z informacją uzyskaną od providera okres testowy 100GB obowiązuje tylko nowych abonentów. Konto można anulować w każdej chwili w czasie trwania okresu testowego. Jeśli nie przekroczymy terminu 14 dni oraz nie przekroczymy limitu 100GB wtedy opłata przewidziana za konto nie zostanie pobrana. Przy rejestracji zawsze otrzymujemy informację z terminem ważności okresu trial:

You may cancel your account at any time before ………….. If you have not exceeded 14 days or the 100GB limit, you will not be billed for the service. If either of these limits are exceeded, you will be billed and the service will begin. An authorization is made to your payment method at signup for the full amount. This offer is only available to new subscribers and once per subscriber.

Jeśli nie interesuje Cię okres testowy i zainteresowany jesteś drogi czytelniku kontem unlimited w UsenetServer to warto zwrócić uwagę, że UsenetServer oferuje konta w bardzo atrakcyjnej cenie 10$ za miesiąc, a dla płatności rocznej w wysokości 95,40$ otrzymujemy kwotę 7,95$ za miesiąc. To są ceny promocyjne nieosiągalne w normalnej ofercie.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , , ,

 1. BusyBoy
  lipca 10th, 2012 at 20:38 | #1

  Prosze o informacje jak zrezygnowac z konta testowego bo nie moge znalezc tej informacji na ich stronie po zalogowaniu. Dziekuje

 2. Rafal Olszak
  lipca 11th, 2012 at 12:17 | #2

  Przy rejestracji konta po lewej stronie UsenetServer zawsze podaje do kiedy możesz zrezygnować z triala. Podają dokładny dzień i godzinę.

  Anulować konto możesz w następujący sposób:
  1.W panelu użytkownika. Na stronie głównej UsenetServer w prawym górnym rogu masz przycisk „Login”. Logujesz się wpisując swój login i hasło, które otrzymałeś w mailu. Klikasz opcję „Stop Autorenew” lub inną jeśli wprowadzili w tzw. międzyczasie. Potwierdzenie powinno przyjść na maila.
  2. Przez kontakt z supportem. Piszesz na support@usenetserver.com podając informacje jakie wymagają czyli pełną nazwę użytkownika (Full Name), adres mailowy, login i ostatnie 4 cyfry karty kredytowej jeśli taką opcję płatności zaznaczyłeś. Na odpowiedź powinieneś czekać maksymalnie kilka godzin. Czasem proszą o podanie przyczyny rezygnacji. To tylko formalność, żeby mogli poprawiać swoje usługi.
  3. Przez kontakt z supportem za pomocą czatu. Na stronie głównej w menu wybierasz stronę „Support” i później „Live Chat”.

 1. Brak jeszcze trackbacków

Wyprzedaż weekendowa w NewsgroupDirect

Z okazji amerykańskiego święta państwowego upamiętaniającego zmarłych obywateli USA w trakcie odbywania służby wojskowej (Memorial Day) w ten weekend jest...

Close