Alt.binaries.boneless

Alt.binaries.boneless to największa binarna grupa dyskusyjna w sieci Usenet. Jest to najbardziej aktywna grupa dyskusyjna, która już dawno zdystansowała pozostałe. W związku z tym, że liczba postów na grupie już w marcu 2009 roku przekroczyła próg 32-bitowy spowodowało to kłopot z odczytem postów przez czytniki 32-bitowe i powodowało to po prostu nagły ich crash. Ta grupa dyskusyjna wymaga 64-bitowego klienta grup dyskusyjnych jeśli potrzebne jest czytanie i przechowywanie wszystkich nagłówków tej grupy dyskusyjnej.

Z powodu ogromnej ilości nagłówków najlepiej korzystać z plików NZB i serwerów Premium.

Według serwisu Mysterbin na dzień dzisiejszy czyli 25 stycznia 2011 roku grupa dyskusyjna alt.binaries.boneless ma zindeksowaną zawartość o pojemności aż 907,72 TB z najstarszym postem sprzed 899 dni. Binarna grupa dyskusyjna alt.binaries.boneless przyrasta miesięcznie o ponad 150 TB zaindeksowanych danych. Dla porównania drugą pod względem wielkości jest grupa dyskusyjna alt.binaries.nl posiadająca zaindeksowane dane o wielkości 298,68 TB.

Alt.binaries.boneless to najbardziej prężna grupa dyskusyjna z binariami. Oto krótka charakterystyka z podziałem wg zawartości:

alt.binaries.boneless

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków