Giganews

październik 2nd, 2011

Giganews – najwieksza retencja danych binarnych,
- największa retencja danych tekstowych,
- kompletność danych na poziomie 99%+,
- do 50 równoczesnych połączeń,
- farmy serwerów w Europie, USA i Azji.

Giganews to przede wszystkim perfekcyjna usługa. Giganews oferuje największą retencję danych binarnych i największą po Google Groups retencję danych tekstowych. Retencja danych binarnych i tekstowych jest systematycznie zwiększana. Korzystając z oferty Giganews otrzymujemy dostęp do 110 000 grup dyskusyjnych. Często zdarza się tak, że w Giganews mamy dostęp do grup dyskusyjnych, które na innych serwerach nie są przechowywane. Giganews posiada swoje farmy serwerów w Europie, USA i Azji zapewniając tym najwyższą jakość połączeń niemal na całym świecie. W ofercie firmy otrzymujemy od 20 do aż 50 równoczesnych połączeń w zależności od wybranego konta, co w połączeniu z bliską lokalizacją serwerów pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych transferów.

Giganews cały czas podnosi retencję danych na swoich serwerach i zwiększa wagę usług dodanych. To właśnie w Giganews możemy korzystać z oferty VyprVPN – indywidualnego kanału VPN, dzięki czemu możliwe jest zachowanie prywatności na maksymalnym poziomie. VyprVPN normalnie kosztuje 14,99$/miesiąc, a w koncie Diamond otrzymujemy go już za darmo (w fazie beta VyprVPN był udostępniony do testowania dla użytkowników konta Diamond, a po tym czasie został włączony do konta Diamond za darmo – poczytaj Vyprvpn i Giganews) . Podobnie jest z wyszukiwarką przeznaczoną dla sieci Usenet o nazwie Mimo. Tak jak VyprVPN została włączona do pakietu Diamond.

Giganews oferuje największą możliwą przepustowość połączeń. Przepustowość na poziomie 50 Mbit/s i więcej dla połączenia z SSL jest normalna. I nie jest to wynik jednostkowy tylko taka przepustowość utrzymuje się stale w ciągu dnia. Oczywiście wiele zależy od naszego połączenia z Internetem. Jeśli mamy łącze o niższych parametrach to i tak nie wykorzystamy pełnych możliwości jakie daje nam w tej mierze Giganews. Jak widać Giganews to połączenie z siecią Usenet na najwyższym poziomie. Dodatkowo Giganews za darmo udostępnia narzędzie o nazwie Giganews Accelerator, który umożliwia zwiększenie prędkości pobierania nagłówków grup dyskusyjnych przez kompresję i oferuje szyfrowanie nagłówków.

Giganews szczyci się szybką i sprawną pomocą techniczną o każdej porze dnia i nocy. O pomoc techniczną dbają ludzie a nie automaty. Giganews ma swoich klientów w ponad 180 krajach tak więc oferuje pomoc na zasadzie 24/7 czyli dwadzieścia cztery godziny i siedem dni w tygodniu. Średni czas oczekiwania na odpowiedź powinien wynosić około poniżej 10 minut.

Giganews oferuje szyfrowanie SSL 256-bit za darmo dla wszystkich kont. Włączone szyfrowanie SSL nie wpływa zauważalnie na jakość połączenia.

Jeśli chodzi o ofertę kont to Giganews oferuje plany abonamentowe od 5GB/miesiąc do konta Diamond. To właśnie konto Diamond jest sztandarowym produktem Giganews i skupia w sobie wszystkie zalety i możliwości, które oferuje Giganews.
Diamond to konto w Giganews, w którym otrzymujemy nielimitowany transfer danych, szyfrowanie 256-bit SSL, 50 równoczesnych połączeń, VyprVPN, Giganews Accelerator i możliwość korzystania z Mimo – najnowszej wyszukiwarki za darmo. Otrzymujemy do tego wiele bonusów na zakup komercyjnych czytników grup dyskusyjnych.

Jeśli ktoś zdecydowałby się na wykupienie konta Diamond to za pierwszy miesiąc korzystania z usługi zapłaci 50% normalnej ceny czyli 17,49 dolarów. Zniżka ta dotyczy klientów, którzy nie posiadali konta w Giganews przez ostatnie 90 dni. Oczywiście można wypróbować usługę Giganews rejestrując się na 14 dniowy okres próbnego korzystania z konta. Przysługuje nam 14 dni na testowanie usługi i otrzymujemy limit 10GB. Jeśli zrezygnujemy przed upływem 14 dni od uruchomienia usługi wtedy nie będziemy musieli nic płacić.

Do wyboru w Giganews mamy następujące konta:

- Diamond: konto unlimited, SSL, 50 połączeń, VyprVPN, Mimo – 34,99$/miesiąc,
- Platinum: konto unlimited, SSL, 20 połączeń – 24,99$/miesiąc,
- Silver: 50 GB/miesiąc, SSL, 20 połączeń – 14,99$/miesiąc,
- Bronze: 10 GB/miesiąc, SSL, 20 połączeń – 9,99$/miesiąc.

Giganews oferuje też konta z 30 dniami retencji danych binarnych:

- Pearl: 5 GB/miesiąc, SSL, 20 połączeń – 4,99$/miesiąc.

Wszelkich płatności możemy dokonywać kartami kredytowymi bądź za pomocą PayPal.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter