Usenet.nl

grudzień 22nd, 2011

Usenet.nl- 1014 dni retencji danych binarnych,
- 1500 dni retencji danych tekstowych,
- ponad 60 000 grup dyskusyjnych,
- do 16 równoczesnych połączeń,
- szyfrowanie 256 bit SSL w standardzie,
- ponad 300GB do ściągnięcia za darmo w okresie testowym.

Firma posiada 8 farm serwerów na całym świecie oferuje wysoką kompletność danych. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania posiadanego łącza szczególnie w trybie High Speed.

Usenet.nl to firma, która stawia na nowych użytkowników oferując w okresie testowym za darmo ponad 300GB danych do ściągnięcia. Można to zrobić korzystając z ich intuicyjnego czytnika. Wystarczy tylko zarejestrować się podając podstawowe dane. Wszelką korespondencję otrzymujemy na adres poczty elektronicznej podany w czasie rejestracji. Otrzymujemy w poczcie login i hasło, które pozwalają zalogować się do panelu administracyjnego, w którym możemy dokonywać zmiany konta, zrezygnować z usługi itp.

Patrząc na szczegóły oferty mamy co następuje:

1. Konta:
-Compact, gdzie płatność następuje co miesiąc i wynosi 11,99 €,
-Relax, gdzie płatności jest wykonywana za rok z góry i wynosi 99 €, co daje nam 8,33 € za miesiąc.
Parametry tych kont są identyczne, bo mamy do ściągnięcia z maksymalną możliwą przepustowością 35GB danych i 600 GB z przepustowością limitowaną do 2MBit/s. Łącznie możemy w miesiąc ściągnąć aż 635GB danych.

2. Mamy okres testowy (Trial) i do wykorzystania aż ponad 300 GB danych. Tak naprawdę to mamy 5GB do wykorzystania w nielimitowanej przepustowości tzw. High Speed, a pozostałe 300 GB, gdzie przepustowość ograniczona jest do 2Mbit/s.

3. W okresie testowym możemy zmienić typ konta. Domyślnie jest to konto Relax.

4. Najpóźniej 1 dzień przed upływem okresu testowego możemy zrezygnować z usługi. Regulamin mówi o anulowaniu usługi nie później niż 1 dzień przed upływem terminu – stąd wychodzi, że mamy na to 13 dni. Możemy to zrobić na trzy sposoby:
-w panelu administracyjnym,
-wysyłając e-mail,
-pisemnie.

Gdy zapomnimy o anulowaniu usługi w Usenet.nl to przejdziemy w okres płatny. Zapłacimy wtedy albo za konto Compact albo za konto Relax. Automatycznie aktywne zawsze jest konto Relax, które możemy zmienić na konto Compact w okresie testowym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter