Home > Aktualności > Mimo, nowy program dla grup dyskusyjnych

Mimo, nowy program dla grup dyskusyjnych

mimoSłyszeliście o MIMO? Nie? Otóż MIMO to nowy produkt pozwalający na przeglądanie zasobów sieci Usenet. MIMO to produkt firmy Golden Frog, która kojarzona jest z Giganews. Giganews to najpoważniejszy gracz w świecie sieci Usenet nie licząc znanej wszystkim firmy Google. Firma Golden Frog już wcześniej opracowała i udostępniła użytkownikom sieci Usenet swój produkt VyprVPN, o którym pisałem. Teraz firma Golden Frog łączy siły z Giganews i użytkownikom konta Diamond w Giganews pozwala na testowanie swojego nowego produktu. MIMO ma być krokiem milowym dla sieci Usenet. Ma pozwalać na korzystanie z grup dyskusyjnych. Produkt musi umożliwiać:

• szybkie ściąganie plików, wyszukiwanie i przeglądanie,
• wyszukiwanie plików dla serwerów z długim czasem retencji,
• możliwość przeglądania miniatur plików graficznych,
• filtrowanie tekstu i plików binarnych,
• automatyczne rozpakowywanie i naprawianie uszkodzonych plików,
• integrację z technologia akceleracji Giganews.

MIMO ma być nowoczesnym narzędziem. Giganews jest zainteresowany tym produktem. To Giganews oferuje już tak długi czas retencji danych binarnych, że wyszukiwarki plików NZB nie obejmują już całego okresu. Nowy produkt pozwoli Giganews na zdystansowanie konkurentów i stworzy nową wartość.

Należy wspomnieć, że UseNeXT ma taki program do obsługi sieci Usenet dla swoich klientów i oferuje go za darmo. W jakim stopniu MIMO będzie podobne do tego co już jest na rynku?
Moim zdaniem na pewno zdystansuje wszystkich w przeszukiwaniu serwerów z długim czasem retencji. Wtedy właśnie pokaże swoją przewagę i siłę.
MIMO jest dedykowane w tej chwili na następujące systemy operacyjne: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Macintosh OS X 10.6 i wyżej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Astraweb goni Giganews

Mamy sezon wakacyjny ale czas biegnie do przodu. Usenet rozwija się nieustannie. Mamy już dwóch providerów, którzy oferują czas retencji...

Close