Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Giganews zmienia ceny

Giganews zmienia ceny

listopada 1st, 2010

Giganews NewsgroupsW poniedziałek 1 listopada Giganews rozpoczyna zmiany w swoim modelu biznesowym. Zapowiada uwolnienie MIMO – przeglądarki do sieci Usenet. Od tej pory wszyscy użytkownicy konta Diamond będą mogli się cieszyć nowym narzędziem.

To nie wszystko. Giganews wprowadzi konta z nowymi cenami. Od 1.01.2011 struktura kont będzie wyglądała następująco:

- konto Diamond za 34,99 dolarów – unlimited Usenet, 50 równoczesnych połączeń SSL, VyprVPN, MIMO – przeglądarka i wyszukiwania do sieci Usenet.

Do końca 2010 roku cena na konto Diamond zostanie utrzymana. Cena za konto Diamond dolarów Giganews do końca 2010 roku będzie wynosiła 29,99 dolarów z rabatem 50% za pierwszy miesiąc.

- konto Platinum w cenie 24.99 dolarów – unlimited Usenet, 20 połączeń SSL. Konto dla użytkowników, którzy potrzebuja usługi Premium ale bez dodatków.

- konto Silver za 14,99 dolarów – Usenet z limitem 50GB, bez ograniczeń prędkości + 20 połączeń SSL.
- konto Bronze za 9,99 dolarów – Usenet z limitem 10 GB, nieograniczona prędkość + 20 połączeń SSL.
- konto Pearl za 4,99 dolarów z limitem 3GB + 20 połączeń SSL.

Wszystkie dotychczasowe opłacane konta w Giganews pozostaną w tej samej cenie, i z dotychczasowym poziomem usług. Każdy, kto założy konto Diamond do 31.12.2010 będzie płacił dotychczasową cenę 29,99 dolarów. Opłaty nie wzrosną dla dotychczasowych klientów.
Tak więc jeśli chcecie korzystać z konta Diamond w dotychczasowej cenie i nie interesuje was MIMO, to załóżcie konto do końca 2010 roku.

Jak widzimy nie będzie już konta Jade. Wszystkie konta będą miały w standardzie SSL. MIMO zostało włączone do konta Diamond. Ceny na konta Silver i Bronze wzrosną o 2 dolary.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Firmy przyzwalają na współdzielenie kont w sieci Usenet?

Kiedyś zastanawiałem się nad rozwiązaniem współdzielenia konta. Chodziło mi o to, żeby 2 lub większa ilość użytkowników mogła korzystać z...

Close