Home > Artykuły, Dostawcy Usenetu > Po prostu Usenet

Po prostu Usenet

listopada 6th, 2010

usenet is simpleKiedy nadeszła era P2P to nagle wymiana plików zmieniła się. Nastąpiła rewolucja. Niestety kilka lat później i kilka głośnych procesów sądowych sprawiło, że użytkownicy wracają do starej dobrej sieci Usenet.

Usenet ma wiele zalet :

-nigdy nie czekasz na ściągnięcie tego, co Cię interesuje,
-w przeciwieństwie do sieci Usenet P2P jest pełne zaskakujących niespodzianek. Źródła plików znikają, nagle nie można pobrać plików albo po pobraniu plików okazuje się, że otrzymujemy coś innego,
-Usenet daje możliwość wykorzystania maksymalnej przepustowości łącza internetowego. W P2P można pobierać dane tak szybko jak ktoś może je przesłać do sieci. Usenet – jeśli korzystamy z jego zasobów to z pełną prędkością download. P2P ogranicza nas do prędkości upload źródła, z którego pobieramy pliki.

Dlatego polecam wszystkim przetestować darmowe serwery Usenet albo po prostu wykupić abonament na próbę w UseNeXT jeśli chodzi nam o darmowy 300GB Trial. Albo przetestować jedną z najlepszych cenowych ofert na dostęp do grup dyskusyjnych i zasobów binarnych sieci Usenet w Astraweb.

Usenet to grupy dyskusyjne z ogromem wiedzy ale też źródło plików binarnych takich jak:

- zdjęcia i filmy,
- muzyka każdego rodzaju,
- najnowsze gry na każdą platformę sprzętową,
- materiały tylko dla dorosłych.

Kto nie sprawdził ten nie wie jak wygodny jest Usenet. Trzeba tylko trochę poczytać.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły, Dostawcy Usenetu , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Giganews zmienia ceny

W poniedziałek 1 listopada Giganews rozpoczyna zmiany w swoim modelu biznesowym. Zapowiada uwolnienie MIMO – przeglądarki do sieci Usenet. Od...

Close