Home > Artykuły, Dostawcy Usenetu, Programy > VyprVPN i Giganews

VyprVPN i Giganews

gnservers Giganews ogłosił, że oprogramowanie VPN firmy Golden Frog wyszło z fazy testowej i zostanie dołączone do konta typu Diamond na cały czas życia konta.
VyprVPN umożliwia szyfrowanie całego ruchu wychodzącego z naszego komputera jak i przychodzącego do komputera.
Tak więc do konta Diamond otrzymujemy wartość dodana w postaci oprogramowania za 14.99$ .

Giganews nadal pozostaje liderem w świecie Usenetu. Ciągle pracuje nad poprawa swojej oferty. Firma akcentuje swoja innowacyjność na tym rynku wprowadzając wyśrubowane kryteria obsługi klientów.

Nie spotkałem jeszcze firmy z tak dobrym supportem, który gwarantuje większość odpowiedzi w mniej niż 10 minut na całym świecie o każdej porze dnia i nocy. I odpowiedzi są od konkretnych osób a nie od automatów.

Giganews zarządza swoją infrastrukturą przez co może kontrolować jej stan i szybko wprowadzać nowe standardy. Firma stawia cały czas na niezawodność i kompletność gromadzonych i oferowanych danych.

Firma stawia na przejrzystość i w każdej chwili możemy zrezygnować z usługi bez ukrytych opłat, bez dziwnych zapisów w umowach.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Artykuły, Dostawcy Usenetu, Programy , , , ,

 1. Guser
  marca 24th, 2010 at 11:46 | #1

  Jak to jest z tym VPN od Giganews. Chciałem sobie potestować Usenet od nich i VyprVpn i nie mogę?

 2. Rafal Olszak
  marca 24th, 2010 at 12:02 | #2

  Najpewniej jesteś w 14-dniowym okresie TRIAL i wziąłeś do testowania konto Diamond, bo liczyłeś na możliwość darmowego przetestowania VyprVPN.
  Giganews na razie ogranicza okres TRIAL do używania Usenetu. Dlatego postępując zgodnie z instrukcjami nie możesz się autentykować i korzystać z VyprVpn zarówno na swoim komputerze czy np. na Iphonie. Jedynym wyjściem jest decyzja o opłaceniu konta i wtedy będziesz mógł korzystać z szyfrowania przez VyprVpn.

 1. Brak jeszcze trackbacków

UseNeXT uatrakcyjnia ofertę

UseNeXT jeden z liderów na rynku dostępu do Usenetu zmienił wygląd swojego serwisu. Oprócz designu zostały wprowadzone zmiany w ofercie....

Close