Home > Oferty Specjalne na Usenet > Wyprzedaż weekendowa w NewsgroupDirect

Wyprzedaż weekendowa w NewsgroupDirect

ngd-weekend-saleZ okazji amerykańskiego święta państwowego upamiętaniającego zmarłych obywateli USA w trakcie odbywania służby wojskowej (Memorial Day) w ten weekend jest sporo promocji na tamtym rynku.

Do tych promocji przyłączył się NewsgroupDirect, który oferuje paczkę danych 500GB za 20$ zamiast normalnej ceny 50$. Do tego otrzymujemy 10% z tej pojemności za darmo na ściąganie nagłówków wiadomości z grup dyskusyjnych. To jest jedna z tych okazji, które warto wykorzystać, żeby otrzymać konto ze sporym bonusem. To jest analogiczna propozycja do tej oferowanej w trakcie tzw. Terabyte Tuesday gdzie ten provider daje 1000GB za 50$.

Promocja trwa od północy (0:00) 26 maja (sobota) do północy (24:00) 28 maja (poniedziałek) czasu EST. Promocja trwa w czasie weekendu w USA czyli w tym przypadku przez całą sobotę, niedzielę i poniedziałek. My mamy trochę więcej czasu ze względu na przesunięcie czasu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Vidyo pod skrzydłami Juniper Networks. Boom w systemach dla wideokonferencji

Firmy kojarzone do tej pory wyłącznie ze sprzętem sieciowym inwestują w systemy umożliwiające wideokonferencje. Startup Vidyo ogłosił, że podczas obecnej...

Close