Home > Oferty Specjalne na Usenet > Paczka danych w NewsgroupDirect do wzięcia w promocji

Paczka danych w NewsgroupDirect do wzięcia w promocji

terabyte-tuesdayJeśli czytacie tego bloga to znaczy, że interesujecie się Usenetem i grupami dyskusyjnymi. Na pewno wielu z Was zastanawia się jakie konto wybrać. Niedawno temu na forum o usenecie dyskutowaliśmy jakie konto byłoby odpowiednie dla jednego z użytkowników przy określonych założeniach.

Przy nieregularnym korzystaniu z Usenetu i/albo kiedy ilość danych, które pobieramy nie jest wielka naturalnym wyborem jest konto blokowe. Kupujemy po prostu paczkę danych z nielimitowanym czasem wykorzystania. No i tutaj pojawia się pytanie o cenę. O ile w Astraweb 1000GB danych kosztuje 50$ co i tak wydaje się cena bardzo niską to od czasu do czasu informuje Was o promocjach w NewsgroupDirect. I nie mówimy tutaj o 50$ tylko o 40$ za 1000GB danych. To naprawdę świetna oferta, bo oznacza obniżkę ceny o 60%.

Oczywiście promocja nie trwa wiecznie. Promocja trwa od godziny 0:00 we wtorek 15 maja do godziny 24:00 czasu EST. Wtedy, kiedy jest godzina 0:00 wtorek czasu EST u nas jest 7:00 we wtorek, 24:00 we wtorek czasu EST to 7:00 w środę czasu warszawskiego. Zapraszam do skorzystania z rabatów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

TPB jest blokowane w Wielkiej Brytanii. Jak użytkownicy sobie z tym radzą?

Jak wielu z Was dobrze wie w lutym Sąd Najwyższy w Wielkiej Brytanii zgodził się, że The Pirate Bay i...

Close