Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu, Programy > Specjalne upusty na czytniki grup dyskusyjnych dla klientów Giganews

Specjalne upusty na czytniki grup dyskusyjnych dla klientów Giganews

Firma Giganews – potentat w dostępie do Usenetu propaguje używanie kilku czytników grup dyskusyjnych:

• NewsBin
• Newsleecher
• News Rover
• BackPack Proffesional Download
• TLNews

Nie zdziwię nikogo jeśli napisze, że są to programy płatne w większości. Ale przejdźmy do ich krótkiego opisu i oferty – bo skoro Giganews poleca to musimy cos z tego mieć. Otóż najciekawiej wyglada BackPack Proffesional – w wersji 4.7 standard posiada wbudowany Usenet Newsgroup Downloader i jest za darmo do użytku osobistego. Wersja biznesowa jest pozbawiona tego dodatku i nie jest darmowa. Jedno ale – wchodząc na stronę trzeba uważać na trojany. Wymagania systemowe to: Microsoft Windows 2000, Windows XP or Windows 2003 Server.
Na zakup NewsBin Pro będąc klientami Giganews otrzymujemy rabat i płacimy 25$ a nie 39$. W przypadku Newsleechera i News Rovera niestety nie mamy żadnych zniżek i musimy zadowolić się tylko i wyłącznie Trialem. Światełkiem w tunelu jest płatny czytnik TLNews, który możemy zakupić za jedyne 19$ podczas gdy cena regularna to 30$.
Niech was nie zwiedzie software pod nazwa Giganews Binary Newsreader dostępny w sieci. Nazwa zdradza wyraźne konotacje jednak firma odżegnuje się od tego oprogramowania i od jego twórcy. Ponadto program jest płatny niestety.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu, Programy , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

UseNeXT trial 14 dni i 150GB + free newsreader

Dzisiaj o ciekawym providerze Usenetu dającym wiele możliwości przetestowania konta. UseNeXTdaje możliwość korzystania z Trial-u przez 14 dni dając limit...

Close