Home > How to, Programy > Uniwersytet Usenetu. Konfiguracja OE i Newsbin Pro

Uniwersytet Usenetu. Konfiguracja OE i Newsbin Pro

października 3rd, 2009

Wielu początkujących użytkowników grup dyskusyjnych zmaga się z barierą wejścia w świat usenetu. Pojawia się wiele pytań i ciężko uzyskać na nie odpowiedzi. Nie wiadomo z jakich programów korzystać, nie wiadomo po co są strony indeksujące z plikami NZB i jak z nich korzystać, nie wiadomo gdzie wykupić konto aby skorzystać z Usenetu. Efektem jest natłok pytań i równanie z wieloma niewiadomymi. Staram się rozwiać większość z wątpliwości, które nasuwają się wielu użytkownikom tym bardziej, że Usenet jawi się jako jedyna ostoja wolności wymiany plików po napiętnowaniu P2P i uśmierceniu Pirate Bay co sprowokowało nawet Google do usunięcia serwisu z wyników wyszukiwań.
Jako, że zawsze staram się nawiązywać do dobrych wzorców oprócz sposobu konfiguracji programów GrabIt i Alt.Binz zamieszczam jeden z materiałów na temat konfiguracji dostępu do grup dyskusyjnych za pomocą popularnego programu Outlook Express i komercyjnego Newsbin Pro. Materiał pochodzi z serii opublikowanej przez firmę Giganews.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

How to, Programy , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Ngroups Usenet w promocji Octoberfest

Ngroups.net ogłasza promocję na dostęp do Usenetu za 9.99$. Promocja ważna jest do końca października. Jeśli zawrzemy umowę na ten...

Close