Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /home/usenet/domains/usenet.info.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
Usenet.info.pl » Usenet to przyszłość wymiany plików
Home > Artykuły > Usenet to przyszłość wymiany plików

Usenet to przyszłość wymiany plików

listopad 12th, 2009

Ostatnio obserwujemy nasilenie działań polegających na blokowaniu dostępu do Usenetu w sieciach niektórych ISP na zachodzie, a przede wszystkim zamykaniu serwisów służących wymianie plików.
Należy wspomnieć, że według polskiego prawa nie jest zabronione ściąganie tylko bezprawne udostępnianie plików. Ostatnio mieliśmy do czynienia z zamknięciem serwisu odsiebie.com i prawdopodobnie będziemy obserwować również inne działania polegające na interwencji odpowiednich służb w działalność serwisów jak i internautów korzystających z podobnych rozwiązań.
Idealnym rozwiązaniem wydaje się tutaj przejście na grupy dyskusyjne zwane potocznie na całym świecie Usenetem. Rozwiązanie gwarantuje nam wysoki stopień niezawodności włącznie z odpowiednim supportem za niewielką cenę, bezpieczeństwo oraz anonimowość przy korzystaniu z szyfrowania SSL. Główni providerzy pracują już nad rozwiązaniami jeszcze dalej idącymi jeśli chodzi o ukrycie własnej tożsamości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Najpopularniejszy Usenet

Usenet jak każda inna usługa elektroniczna podlega prawom rynku. Widoczne są rożne działania wśród firm mające im zapewnić przewagę konkurencyjną....

Close