Home > Aktualności > 50GB przestrzeni za darmo w Box.net dla uzytkowników systemu iOS

50GB przestrzeni za darmo w Box.net dla uzytkowników systemu iOS

października 17th, 2011

box-net-cloudW aktualnej sytuacji rynkowej wielu providerów Usenetu próbuje odpowiednio stargetować swoją ofertę i odróżnić się od konkurentów. W tym celu niektórzy providerzy zaczęli wprowadzać dodatkowy dysk online a właściwie możliwość trzymania swoich informacji w chmurze. To nic nie kosztuje więc pojemność dla użytkownika oscyluje zwykle koło 30GB.

Dzisiaj chciałbym polecić rozwiązanie darmowe w promocji dla użytkowników systemu iOS , a więc wszystkich, którzy używają urządzeń takich jak iPad, iPhone czy iPod.

Firma Box.net oferuje darmowe 50GB pojemności w chmurze. Jeśli ktoś założy sobie konto Personal w Box.net za pomocą wspomnianych urządzeń ściągając aplikacje otrzyma 50GB w chmurze za darmo na zawsze.

Po prostu ściągamy aplikację na np. na iPada i podajemy swoje dane aplikując o darmowe konto „free Box account”. Logujemy się ponownie na swoje dane i powinniśmy zobaczyć właściwą pojemność 50 GB.

Promocja jest ograniczona czasowo. Wystarczy, że ściągniesz aplikację i zarejestrujesz się w systemie do 2 grudnia 2011 czasu EST aby uzyskać konto za darmo na całe życie. Oczywiście istnieje limit na upload plików. Został on jednak podniesiony z 25MB do 100MB. Obawiam się jednak, że limit został podniesiony tylko na czas promocji.

Rozwiązanie jest naprawdę fajne i warto je mieć.  Niestety w tym koncie nie ma możliwości synchronizacji. Synchronizacja dostępna jest w kontach Business i Enterprise. Dla pokazania kilku zalet stosowania chmury polecam obejrzenie filmu:

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności , , , , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Poznaj usenet z just4today

Wiele osób chce spróbować jak działa Usenet. Oczywiście nie chcą wydawać żadnych pieniędzy. Nigdzie nie chcą się rejestrować. Chcą korzystać...

Close