Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Astraweb Usenet tuż za Giganews

Astraweb Usenet tuż za Giganews

września 22nd, 2009

W ciągu ostatnich kilku dni Astraweb zwiększył retencję danych binarnych z 390 dni na 400 dni i wygląda na to, że zastosuje podobny zabieg co Giganews z krocząca retencją. Giganews pozostaje niekwestionowanym liderem jakości, podejścia do klienta, obsługi technicznej. Astraweb korzystając ze zmiennej sytuacji ekonomicznej cały czas zyskuje przyciągając do siebie coraz to nowych klientów, którzy zwracają uwagę przede wszystkim na cenę. W USA trend ten jest bardzo widoczny. Mam nadzieje, że Giganews znów zaskoczy pozytywnie swoich dotychczasowym jak i nowych klientów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , , , ,

  1. art
    października 12th, 2009 at 22:35 | #1

    Zastanawiam się dlaczego tak niewielu moich znajomych korzysta z Usenetu. Wygląda na to, że to na razie zabawka dla geeków a tak nie jest. Bez reklam wszystko czego dusza zapragnie aż oczy mnie czasem bolą haha. Zastanawiacie się gdzie kupić dostęp do Usenetu a wybór jest prosty: Astraweb. Są tuż za Giganews z retencją, bo mają już 422 dni na binarkach. Mają serwery w Europie co dla mnie ważne, bo łącza do USA są wolniejsze. Szyfrowanie po SSL i można szaleć :)

  1. Brak jeszcze trackbacków

Sposoby wyszukiwania informacji w Usenecie

Usenet im starszy tym lepszy. Dlaczego Usenet przeżywa swoja druga młodość? Otóż udaje mu się skutecznie rozwijać i rosnąć w...

Close