Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Supernews i Usenet nigdy nie był tak prosty

Supernews i Usenet nigdy nie był tak prosty

września 25th, 2009

Dzisiejszej nocy czasu europejskiego dostaliśmy odpowiedz firmy Giganews na oferty firm, które depczą jej po piętach oferując Usenet za 11$. Tą odpowiedzią ma być prosta i jednolita oferta firmy Supernews.
Supernews istnieje na rynku od 1995 roku. W roku 2008 została kupiona przez Giganews. Oferta Supernews nie była konkurencyjna na tle rynku z czasem retencji danych binarnych wynoszącym 200 dni i niekonkurencyjnymi cenami. Po prostu inni providerzy jak Astraweb, Ngroups, Newsdemon zaoferowali znacznie więcej podejmując walkę z gigantem jakim jest Giganews.
Aż do dzisiaj. Supernews zaoferował jeden plan abonamentowy za 11.99$ na miesiąc:

• Unlimited Usenet Access
• Unlimited Speed
• 350 Days Binary Retention
• 256-Bit SSL Encryption
• 30 connections
• 24 Hour Support

Myślę, że swoją oferta przyciągnie wielu klientów i zatrzyma eksodus z Giganews tych klientów, którzy szukają oszczędności.
Warunki są naprawdę imponujące, bo mamy wszystko , co potrzebne za 11.99$ włącznie z anonimowością i szyfrowana transmisją a co ważniejsze ze wspaniałym supportem od Giganews. Jakość suportu w porównaniu do innych providerow jest sprawdzona i działa on bez zarzutu.
Mogę tylko polecić te fantastyczna usługę w ramach grupy Giganews ze względu na jej jakość i brak jakichkolwiek zapisów w regulaminach, których możnaby się obawiać. Tak wiec teraz w jednej grupie możemy dostać bardzo dobra usługę za nieduże pieniądze z czasem retencji skokowo zwiększonym do 350 dni. To jest imponujące.
Adres serwera Supernews to news.supernews.com . Na podstawie adresu IP następuje detekcja lokalizacji i automatyczne połączenie do najszybszego kastra. W przypadku Europy będzie to klaster zlokalizowany w Amsterdamie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Maciek
    września 29th, 2009 at 17:08 | #1

    Wziąłem abonament w Supernews, żeby przekonać się jak działa. Na razie jest ok, porównywalnie z Astraweb – takie są moje odczucia. Niedawno zwiększyli retencje binariów do 350 dni i wreszcie cos się ruszyło, bo mają konkurencyjne konto do Astraweb czy Newsdemona. Poza tym licze na to, że mają dobrą obsługę jak Giganews . Jest wszystko czego potrzebuje i przede wszystkim łączenie po ssl ;) .

  1. Brak jeszcze trackbacków

Astraweb Usenet tuż za Giganews

W ciągu ostatnich kilku dni Astraweb zwiększył retencję danych binarnych z 390 dni na 400 dni i wygląda na to,...

Close