Home > Dostawcy Usenetu > BLOCKtober Terabyte Tuesday, bonus 100GB, 500$ karta podarunkowa Amazona

BLOCKtober Terabyte Tuesday, bonus 100GB, 500$ karta podarunkowa Amazona

października 25th, 2011

terabyte-tuesdayOd czasu do czasu piszę o promocjach w NewsgroupDirect. To jeden z ciekawszych i najlepszych providerów. Oferuje od czasu do czasu ciekawe promocje na swoje pakiety Usenetowe.

Dzisiaj ogłosił promocję, która nazwał Bloctober. Zbitka słów od „Block Account” i „October”. Ta promocja jest o tyle wyjątkowa, że dostajemy sporo bonusów. Do konta 1TB za 50% ceny czyli za jedyne 50$ zamiast 100$ dostajemy bonus 100GB i dodatkowo 100GB na ściąganie nagłówków grup dyskusyjnych – one tez robią trochę transferu. Także razem otrzymujemy 1,2TB danych do pobrania z ich serwera. A to za wspomniane 50 dolarów. Robi wrażenie.

Promocja trwa od 24:00 25 października do 24:00 26 października ale jest to czas EST. Promocja obowiązuje do 7:00 26 października przeliczając to na czas warszawski. Promocja obejmuje obecnych i nowych klientów firmy.

Te konta nigdy nie wygasają. Konto 1,2TB jest tak długo aktywne dopóki nie zużyjemy całego limitu na ściąganie z Usenetu. NewsgroupDirect ma na dzisiaj 1165 dni retencji danych, a więc jest to naprawdę świetna oferta.

Oprócz tego jeśli zapiszemy się na listę mailingową http://bit.ly/TBTuesday uczestniczymy w losowaniu karty podarunkowej Amazona o wartości 500$!. Jak dla mnie oferta zabijająca.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Newshosting udostępnił wersję 1.1.0 czytnika grup dyskusyjnych

Pisałem już wcześniej o pozytywnych wrażeniach z testów nowego czytnika grup dyskusyjnych i grup binarnych dodawanego przez Newshosting do konta....

Close