Home > Artykuły, Dostawcy Usenetu > Czas na Newshosting

Czas na Newshosting

NewshostingOd dłuższego czasu na swoim blogu przedstawiam wam najlepsze moim zdaniem oferty na dostęp do sieci usenet. Opisuje też zalety i wady ofert providerów. Objaśniam zawiłości techniczne usenetu, któremu mimo wszystko daleko do intuicyjności.
Na początku kiedy stykamy się z siecią usenet może być trudno ale firmy, które utrzymują komercyjne serwery grup dyskusyjnych dążą do maksymalnego uproszczenia w korzystaniu z tego medium. Oferują coraz łatwiejsze wyszukiwarki treści binarnych, bardzo intuicyjne i łatwe w konfiguracji czytniki. Często trzeba za to zapłacić…

W związku ze stale zmieniającym się otoczeniem usenetu i pojawiającymi się nowymi ofertami staram się je przedstawiać abyście mogli z nich korzystać.
Dzisiaj postaram się przedstawić krótko nową ofertę – chodzi o ofertę firmy Newshosting.
Firma ta jest jedną z najbardziej przyjaznych firm w świecie sieci usenet i ma aktualnie bardzo konkurencyjną ofertę, która przebija oferty wielu znanych mi firm.

Przedstawię krótko podstawowe cechy oferty Newshosting:

-retencja ponad 860 dni retencji danych binarnych,
-ponad 2 lata retencji danych tekstowych,
-serwery w Europie i w USA,
-za darmo szyfrowanie SSL 256 bitów,
-brak ograniczeń przepustowości,
-ponad 107 000 grup dyskusyjnych,
-aż do 60 równoczesnych połączeń z farmą serwerów.

W tej chwili do wyboru są następujące oferty w Newshosting:

XL Powerpack – najwyższy abonament z usenetem bez limitów i 60 równoczesnymi połączeniami, szyfrowaniem SSL 256-bit i darmowym kontem u innego providera – Easynews – dlaczego? Dlatego, żeby zapoznać się z technologią Easynews. Mamy możliwość wykorzystania 10GB na koncie Easynews i zapoznania się z wyszukiwaniem informacji w przeglądarce internetowej, a nie za pomocą standardowego czytnika grup dyskusyjnych. Wprawdzie korzystając z tej technologii mamy ograniczenie retencji danych binarnych do 200 dni ale łatwość korzystania z sieci Usenet to właśnie jest to, o co chodzi. Oprócz tego w pakiecie mamy 14 dni darmowego testu z limitem 30GB.
XL Powerpack jest w różnych cenach w zależności od tego czy płacimy za rok z góry czy za 6 miesięcy z góry czy co miesiąc. W każdym z tych przypadków cena za miesięczny dostęp do sieci Usenet wyjdzie inna i tak:
-jeśli zapłacimy za rok 189,95$ to wyjdzie nam 15,83$/miesiąc,
-jeśli zapłacimy za 6 miesięcy 99,95$ to wyjdzie nam 16,66$/miesiąc,
-jeśli chcemy płacić co miesiąc to cena wyniesie 19,95$/miesiąc.

Unlimited – abonament na dostęp do sieci Usenet bez limitów i 30 równoczesnymi połączeniami, szyfrowaniem 256-bit oraz darmowym 14 dniowym okresem testowania z limitem 30 GB.
Abonament na sieć Usenet możemy mieć w trzech różnych cenach w zależności od tego jak uregulujemy płatność. I tak:
-jeśli zapłacimy za rok 155,40$ to wyjdzie nam 12,95$/miesiąc,
-jeśli zapłacimy za 6 miesięcy 83,70$ to wyjdzie nam 13,95$/miesiąc,
-jeśli chcemy płacić co miesiąc to cena wyniesie 14,95$/miesiąc.

Mamy jeszcze abonament Lite czyli usenet z limitem 50GB na miesiąc, 30 równoczesnymi połączeniami , szyfrowaniem 256-bit i darmowym 14 dniowym okresem testowym z limitem 30GB. Pakiet Lite mamy w jednej cenie 10$/miesiąc.

OFERTA SPECJALNA:

Ale to nie wszystko. Jeśli dotarliście aż tutaj czytając ten tekst to mam dla was najlepszą ofertę.
W specjalnej ofercie Newshosting oferuje dostęp do sieci usenet w wersji Unlimited już za 9,99$/miesiąc zamiast 14,95$/miesiąc. Jeżeli natomiast od razu zapłacimy 99,99$ to uzyskamy dostęp do sieci Usenet na rok. Daje to cenę 8,33$/miesiąc, czyli jeszcze mniej!

To jest specjalna oferta. Myślę, że dzięki niej Newshosting plasuje się bardzo wysoko i z powodzeniem może konkurować z innymi największymi komercyjnymi operatorami serwerów sieci Usenet.

Podsumowanie oferty firmy przeczytacie na podstronie strony o serwerach: Newshosting.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły, Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Którą ofertę na dostęp do sieci Usenet wybrać?

Przede wszystkim należy wybierać firmy znane, które traktują klientów bardzo poważnie. Takie firmy nie stosują ukrytych zapisów w regulaminach. Nie...

Close