Home > Oferty Specjalne na Usenet > Darmowy usenet w Newshosting

Darmowy usenet w Newshosting

newshosting-za-darmoDo soboty 12 stycznia 2013 roku trwa konkurs ankiet ogłoszony przez Newshosting. Każdy kto wypełni ankietę może wygrać jedną z następujących nagród:

1.    1 osoba otrzyma za darmo dostęp do usenetu na 1 rok.
2.    3 osoby otrzymają za darmo dostęp do usenetu na 3 miesiące.
3.    5 osób otrzyma za darmo 1 miesiąc dostępu do usenetu.

Do każdego konta zwycięzcy otrzymają czytnik Newshosting z możliwością przeszukiwania zasobów usenetu. Aby wziąć udział w konkursie wymagane jest posiadanie dowolnego aktywnego konta usenet w Newshosting.

Jeśli nie posiadasz aktywnego konta w Newshosting należy je założyć. Osobiście polecam promocyjne konto unlimited w Newshosting ze względu na niską cenę 9,99$. Do konta otrzymujemy czytnik Newshosting z wyszukiwarką. Jeżeli nie jesteś zdecydowany wystarczy jeśli założysz darmowe konto trial w Newshosting.

Co należy zrobić:

1.    Jeśli nie posiadasz konta w Newshosting należy je założyć. Polecam konto unlimited za 9,99$ z czytnikiem Newshosting. Możesz także założyć darmowe konto trial w Newshosting.
2.    Wypełnij ankietę Newshosting. Ankieta zawiera proste pytania w stylu: Czy używasz nagłówków do przeglądania usenetu? Albo: Jaką dodatkową funkcjonalność chciałbyś otrzymać do konta usenet? Wystarczy chwilę zastanowić się i wybrać odpowiednia odpowiedź. Pytania i odpowiedzi są w języku angielskim.
3.    Należy czekać na losowanie. Informacja o ewentualnej wygranej zostanie przesłana na adres email podany w ankiecie.

To proste, zabiera kilka minut, a można wygrać nawet 1 rok darmowego usenetu. Naprawdę warto. Poza tym mamy czytnik z wyszukiwarką plików binarnych co jest ważne dzisiaj gdy zamknięte zostały niektóre z serwisów NZB.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Efekt NZBMatrix. NZBs.in zamknął możliwość rejestracji

Zamknięcie NZBMatrix spowodowało spore zamieszanie wśród użytkowników i administratorów serwisów NZB. Pisałem już o DOGnzb w poprzednim wpisie: NZBMatrix został...

Close