Home > Oferty Specjalne na Usenet > Wyprzedaż z okazji końca świata w NewsgroupDirect

Wyprzedaż z okazji końca świata w NewsgroupDirect

koniec-swiata-w-newsgroupdirectWedług NewsgroupDirect koniec Świata jest blisko więc równie dobrze możemy na koniec naszego życia zakupić konto Usenet w promocji.

W związku z tym całym zamieszaniem z końcem egzystencji na planecie Ziemia NewsgroupDirect postanowił zaoferować konto 250GB za jedyne 12$. Sprzedaż będzie trwała do 12 PM 22 grudnia czasu EST. Według czasu warszawskiego promocja zakończy się później. Obowiązuje bowiem kilkugodzinne przesunięcie czasowe.

NewsgroupDirect ostatnio zaktywizował swoje działania marketingowe. To bardzo poważny gracz w świecie Usenetu. Retencja danych oferowana przez tego providera należy do najwyższych i wynosi na dzień dzisiejszy 1588 dni.

Z powyższej promocji może skorzystać każdy. Można kupić nieograniczoną ilość kont. Konta nie wygasną dopóki nie wykorzystamy całej puli danych. Dzięki temu konta można wykorzystać w dowolnej chwili.

Dodatkowo każde konto ma 10% bonus na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych. Tak więc realnie otrzymujemy aż 275GB za 12$, a nie za normalną cenę 32$.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Darmowy usenet w Newshosting

Do soboty 12 stycznia 2013 roku trwa konkurs ankiet ogłoszony przez Newshosting. Każdy kto wypełni ankietę może wygrać jedną z...

Close