Home > Serwisy NZB > DOGnzb otworzy rejestrację

DOGnzb otworzy rejestrację

listopada 28th, 2013

dognzb-registrationDOGnzb zamierza otworzyć rejestrację dla nowych użytkowników w piątek , 29 listopada z okazji Black Friday w USA . Pierwszych 1000 użytkowników zostanie wpuszczonych do serwisu.

Ostatnim razem otworzyli rejestrację tylko na kilka godzin , tak więc jeśli chcesz posiadać konto w tym serwisie NZB sugeruję aby szybko się zarejestrować. Nowi członkowie otrzymują 30 dniowy okres próbny . Po tym czasie można nadal korzystać z DOGnzb za jednorazową opłatą 10 dolarów . Biorąc pod uwagę popularność witryny i niedostatek zaproszeń proponuję uwzględnić ten serwis NZB w swoim budżecie.

Serwisu DOGnzb nie trzeba przedstawiać . Upadek Newzbin i NZBMatrix spowodował, że DOGnzb stał się jedynym tak dobrym serwisem NZB. To chyba najlepsze miejsce aby znaleźć to, co Was interesuje w usenecie. I prawie niemożliwym jest aby tam się dostać poza takimi okazjami jak ta.

Rejestracja DOGnzb

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Serwisy NZB , , ,

 1. stalkerama
  listopada 29th, 2013 at 23:59 | #1

  nie podoba mi sie to ze nie ma przegladania tylko wyszukiwanie,
  Brak konta z ograniczeniami, koniecznosc oplaty 10$ po 30 dniach.
  Na pierwszy rzut oka co najmniej srednie. zobaczymy za miesiac.

 2. Rafal Olszak
  listopada 30th, 2013 at 11:55 | #2

  Kiedyś już miałem tam konto. Nie przypadło mi do gustu i po braku wpłaty tych 10$ zostało usunięte. Teraz znów założyłem, żeby sprawdzić czy coś się zmieniło.

 1. Brak jeszcze trackbacków

Astraweb stracił wielu klientów wskutek automatyzacji zgłoszeń DMCA

DMCA to ustawa obowiązująca od 1998 w USA zabraniająca tworzenia i rozpowszechniania technologii, przy użyciu których mogą być naruszone cyfrowe...

Close