Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Giganews zwiększa liczbę równoczesnych połączeń dla wszystkich kont

Giganews zwiększa liczbę równoczesnych połączeń dla wszystkich kont

Firma Giganews wprowadziła znaczące zmiany w swoich planach abonamentowych. 11 lipca zostały wprowadzone zmiany dotyczące konta Diamond – użytkownicy tego planu otrzymali dodatkowo 30 połączeń do wykorzystania co daje łącznie 50 równoczesnych połączeń i znacznie zwiększa prędkość ściągania danych. Pozostałe plany taryfowe zostały upgrade’owane do limitu 20 równoczesnych połączeń na każde konto. Firma Giganews tym samym odpowiedziała pozytywnie na prośby internautów o zwiększenie liczby równoczesnych połączeń , żeby maksymalnie zwiększyć prędkość ściągania danych. W ten sposób Giganews po raz kolejny wyznacza nowe trendy i po raz kolejny łamie bariery tak , by liczba połączeń nie była przeszkodą dla użytkowników Usenetu.
Cały czas otwieram oczy ze zdumienia patrząc na wyczyny Giganews, bo raz za razem firma zaskakuje pozytywnymi informacjami i wyznacza nowe trendy dla providerów . Z czasem retencji binariów na poziomie 340 dni i celem wyznaczonym na 365 dni jak również planami taryfowymi ta firma bije konkurencje na głowę.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Szybki start z Usenetem i binariami na przykładzie czytnika grup dyskusyjnych Alt.Binz

Aby rozpocząć naszą przygodę z Usenetem należy poczynić trzy główne kroki: 1. Wybrać providera Usenetu. 2. Skonfigurować czytnik grup dyskusyjnych....

Close