Home > Oferty Specjalne na Usenet > Konto usenet prawie za darmo

Konto usenet prawie za darmo

ngd-unlimited-usenetW związku z Nowym Rokiem 2013 NewsgroupDirect postanowił pozyskać nowych klientów. Co ciekawe ogłosił noworoczną wyprzedaż na dwa typy kont. Na konto blokowe gdzie kupujemy określoną pulę danych do wykorzystania oraz na konto unlimited. To drugie konto jest dla mnie szczególnie interesujące.

Przejdźmy więc do szczegółów i zobaczmy ile kosztują oba konta.

1.    Konto unlimited za 7 $ na miesiąc. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo normalnie takie konto kosztuje 20 $. Do konta otrzymujemy za darmo dysk online o pojemności 30 GB! Promocja obowiązuje tylko nowych klientów.

2.    Konto 500 GB za 18$. Konto nie wygaśnie dopóki nie wykorzystamy całej dostępnej puli danych. Do 500GB należy doliczyć 10% bonus na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych. Otrzymujemy więc razem 550 GB. Płacimy 18 $ zamiast 50 $. Cena jest bardzo atrakcyjna. Promocja dotyczy obecnych i nowych klientów. Można kupić dowolną ilość kont.

Jeżeli ktoś korzysta z usenetu regularnie albo zaczyna przygodę z usenetem to wybór konta unlimited będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. W przypadku gdy korzystamy z usenetu sporadycznie dobrze jest wybrać konto 500 GB.

Jako ciekawostkę podam, że do obu kont otrzymujemy bonus na usługę Ghost Path VPN. Nie napisałem jeszcze najważniejszego. Promocja obowiązuje do 4 stycznia 2013 roku do godziny 12 AM czasu EST. Według czasu warszawskiego mamy 6 godzin więcej. Promocja według czasu warszawskiego będzie trwała więc do 6:00 4 stycznia 2013.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Gazeta Wyborcza pisze o Pobieraczku

Po raz kolejny czytam informacje o Pobieraczku na łamach Gazety Wyborczej. To dobre czasopismo ale od pewnego czasu zauważam obniżający...

Close