Home > Aktualności, Oferty Specjalne na Usenet > Konto usenet unlimited za 5 dolarów w ThunderNews

Konto usenet unlimited za 5 dolarów w ThunderNews

wyprzedaz-w-thundernewsJak wiecie generalnie ceny za konto Usenet u dobrych providerów z aktualną retencją na poziomie 1320+ zjechały w dół do okolic 10$ za konto bez limitów z SSL, czasem nawet z czytnikiem i dyskiem online w pakiecie. Tym, którzy korzystają z Usenetu regularnie skupiając się na grupach binarnych nie muszę tłumaczyć, że w takim przypadku najważniejsze jest konto bez limitów u dobrego providera.

Rzadko, ale zdarzają się ciekawe promocje na Usenet raz, dwa razy do roku. Taką promocję na swoje konta ogłosił z zaskoczenia jeden z dużych providerów. Chodzi o ThunderNews, który korzysta z infrastruktury Highwinds i oferuje bardzo dobrą usługę. Aktualnie posiadam u nich konto i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Nie mam zastrzeżeń co do jakości usługi i jakości połączenia.

W promocji Black Friday można mieć pełnowartościowe konto typu unlimited z SSL już za 5$/miesiąc. Oferta jest ograniczona aż do wyczerpania się liczby kont – zresztą licznik cały czas bije i widać ubywające konta. Dla tych którym nie uda się załapać na konto unlimited za 5$ pozostają jeszcze konta unlimited za 6,50$ i 7,50$. Oczywiście w każdej chwili z panelu klienta możemy zrezygnować z konta. To jest według mnie bardzo dobra oferta. Do tego łączymy się z serwerami w Europie albo w USA bez żadnych kłopotów. Możemy też za darmo pobrać czytnik NewsRover ale na jego temat dyskutowaliśmy trochę na forum. Zapraszam do zastanowienia się nad tą propozycją. Ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat. Czy może ktoś z Was miał konto u tego providera? Zachęcam do dyskusji w komentarzach lub na forum.

Właśnie patrzę i widzę, że nie wkleiłem linka. Proszę bardzo: ThunderNews Usenet Black Friday Blowout Sale.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Oferty Specjalne na Usenet , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Najnowsza wersja czytnika Alt.Binz dostępna jest za darmo

Mam nadzieję, że nie jestem monotematyczny bo znów będzie o czytniku. Tym razem o Alt.Binz. Całkiem niezłym czytniku wyposażonym w...

Close