Home > Programy > Najnowsza wersja czytnika Alt.Binz dostępna jest za darmo

Najnowsza wersja czytnika Alt.Binz dostępna jest za darmo

alt-binz-0-39-4Mam nadzieję, że nie jestem monotematyczny bo znów będzie o czytniku. Tym razem o Alt.Binz. Całkiem niezłym czytniku wyposażonym w to co czytnik powinien mieć. W Alt.Binz znajdziemy przede wszystkim możliwość wyszukiwania i importu plików NZB. Czytnik posiada wbudowane funkcje Auto PAR i Auto RAR – czytnik sam sobie dociągnie brakujące pliki PAR2 jeśli będą potrzebne i ładnie nam materiał rozpakuje. Do użytku posiadamy także Scheduler. Fajna jest możliwość skonfigurowania kilku serwerów do pobierania. Alt Binz ma coś takiego, że od czasu do czasu do niego wracam.

Niestety, jeśli komuś zależy na najnowszych wersjach oprogramowania powinien najpierw zapłacić 17 Euro darowizny. Zostanie wtedy wciągnięty na listę ofiarodawców i uzyska dostęp do pojawiających się dość często nowych wersji. Cena nie jest niska więc spora część użytkowników korzysta z darmowych wersji, które są udostępniane dość nieregularnie. Są to wersje okrojone ale nie pozbawione podstawowych i oczekiwanych funkcjonalności.

Niedawno, bo 6 marca została udostępniona za darmo aktualna wersja Alt.Binz 0.39.4 i jest to także najświeższa wersja oprogramowania, którą otrzymują ofiarodawcy. Pozbawiona jest jednak możliwości wyszukiwania i nie można zmienić domyślnej skórki. Poza tym jest to fajny czytnik.

Żeby pokazać jak rzadko Alt.Binz w darmowej wersji jest udostępniany wystarczy rzut oka kiedy i jaka wersja została udostępniona poprzednio. Była to wersja 0.25.0 z września 2007 roku. Od tamtego czasu darmowa wersja 0.25.0 została pobrana ponad milion razy co świadczy o popularności tego czytnika przez ten czas.

Ciekaw jestem czy ktoś z was używa Alt.Binza i jakie ma na jego temat zdanie. Jeśli ktoś ma ochotę pobawić się tym dobrym czytnikiem zapraszam na stronę Alt.Binz download.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Programy , , ,

  1. stalkerama
    marca 31st, 2012 at 00:28 | #1

    Bardzo dobra wiadomosc, starsza darmowa wersja nie potrafiła automatycznie scalać plików dzielonych qickparem.

  1. Brak jeszcze trackbacków

Dołącz do testów czytnika GrabIt 2.0 w formule private beta

Wielu nowych użytkowników zaczynało swoją przygodę z Usenetem korzystając z czytnika GrabIt. Nie przepadam za tym czytnikiem ale właśnie powstaje...

Close