Home > Programy > Dołącz do testów czytnika GrabIt 2.0 w formule private beta

Dołącz do testów czytnika GrabIt 2.0 w formule private beta

grabit-boxWielu nowych użytkowników zaczynało swoją przygodę z Usenetem korzystając z czytnika GrabIt. Nie przepadam za tym czytnikiem ale właśnie powstaje wersja 2.0 tego programu, która ma mieć całkowicie od nowa napisany interfejs użytkownika. I dobrze, że tak się stanie bo na stary już nie mogłem patrzeć.

W każdym razie jest już podobno blisko osiągnięcia tzw. beta release. GrabIt 2.0 w pierwszej kolejności zostanie udostępniony w tzw. private beta release. Każdy, kto dokona rejestracji w serwisie będzie mógł uczestniczyć w testowaniu i być jednym z pierwszych, którzy będą używać GrabIt-a w wersji 2.0 przed jego udostępnieniem wszystkim użytkownikom.

Wystarczy, że podacie swój adres email na stronie GrabIt private beta page to kiedy zostanie uruchomiona faza testów beta otrzymacie powiadomienie na skrzynkę pocztową i będziecie mogli jako pierwsi testować nową wersję czytnika jak również dzielić się informacjami na forum.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Programy , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Centra danych Google są mistrzami efektywności energetycznej

Google posiada wiele centrów danych na całym świecie. Jest to oczywiście związane z usługami, które świadczy dla użytkowników. Zapotrzebowanie na...

Close