Home > Oferty Specjalne na Usenet > Konto usenet z limitem ponad 1 TB za 40 dolarów w NewsgroupDirect

Konto usenet z limitem ponad 1 TB za 40 dolarów w NewsgroupDirect

listopada 13th, 2012

zegar-promocji-terabyte-tuesdayNo i mamy nową promocję w NewsgroupDirect. Jak zawsze jest to niepowtarzalna okazja. Można mieć 1TB danych z 60% upustem. Zamiast płacić 100$ płacimy tylko i wyłącznie 40$.

Takie konto nie wygaśnie dopóki nie wykorzystamy całego limitu. Dodatkowo do konta dostajemy 10% na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych. To dodatkowy bonus. Jeśli ktoś czyta grupy dyskusyjne to wie, że czasem trzeba pobrać wiele tysięcy nagłówków. To oczywiście ma miejsce jeśli nie korzystamy z plików nzb.

Teraz jest okazja aby po naprawdę konkurencyjnej cenie posiadać konto z limitem 1TB na pobieranie dowolnych danych z grup dyskusyjnych. Promocja obowiązuje zarówno nowych jak i dotychczasowych użytkowników. Termin promocji jest jak zwykle ograniczony, a zegar tyka. Ważne, żeby założyć konto przed północą 14 listopada czasu EST. Dla tych, którzy nie chcą przeliczać zamieszczam zegar wskazujący czas promocji Terabyte Tuesday w NewsgroupDirect.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

To koniec usenetu z GIBInews

Niedawno dowiedzieliśmy się o problemach GIBInews. Pisałem o nich we wpisie pt. GIBInews ma problemy i podnosi ceny kont usenet....

Close