Home > Oferty Specjalne na Usenet > Letnia wyprzedaż kont usenet w NewsgroupDirect

Letnia wyprzedaż kont usenet w NewsgroupDirect

blocktacular-saleMamy wakacje, słońce świeci i jest ciepło. W taki czas zwykle nie siedzi się przed komputerem. Trudno się więc dziwić, że okres wakacyjny jest często traktowany jako czas na okazje zakupowe w sieci. Dotyczy to również kont umożliwiających korzystanie z Usenetu.

Ostatnia gratka dla korzystających z systemu grup dyskusyjnych to oferta operatora NewsgroupDirect na wszystkie konta blokowe. Oferta nazywa się Blocktacular i jak już wspomniałem jest wynikiem zastoju letniego w branży. Jeśli tylko znudził się wypoczynek pod palmą w pełnym słońcu albo w cieniu i podmuchy letniego wietrzyku i masz już dość słonej wody to mając dostęp do Internetu możesz skorzystać z oferty, w której ceny wszystkich kont oferowanych przez tego operatora zostały ścięte nawet o ponad 60%.

Najlepszą okazją wydaje się zakupienie kont 500GB, 1TB i 2TB, które to gwarantują nam wystarczającą paczkę danych i bardzo korzystny stosunek ceny za 1GB danych wynoszący nawet poniżej 4 centów za 1GB danych. Oto pełna lista kont wraz z cenami:

50 GB – cena 5$ (normalnie 12$)
100 GB – cena 9$ (normalnie 20$)
250 GB – cena 15$ (normalnie 32$)
500 GB – cena 20$ (normalnie 60$)
1 TB – cena 40$ (normalnie 100$)
2 TB – cena 75$ (normalnie 200$)

Jeśli ktoś korzysta z Usenetu nieregularnie to warto skorzystać z konta blokowego i zakupić paczkę danych szczególnie w promocji. Takie konto nie jest najlepszym rozwiązaniem kiedy ktoś korzysta z Usenetu bardzo intensywnie ale jego dużym atutem jest fakt, że jest aktywne do czasu kiedy nie wyczerpiemy zakupionej ilości danych.

Oferta dotyczy wszystkich klientów. Także tych obecnych. Oferta trwa do północy 25 lipca czasu EST. Uwzględniając przesunięcie czasowe jeśli znajdujemy się w Polsce mamy jeszcze kilka dodatkowych godzin na decyzję. NewsgroupDirect dodaje dodatkowo do każdego konta 10% z puli danych na pobieranie nagłówków grup dyskusyjnych. Jeżeli uwzględnimy ten dodatek to przykładowo dla konta 1TB otrzymujemy aż 1.1TB danych do wykorzystania.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

XS Usenet nie chce utrzymywać darmowych kont

Uwagę na kolejną zagrywkę providera XS Usenet zwrócił Rafał w komentarzu pod stroną o darmowych serwerach Usenetu. XS Usenet był...

Close