Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Newsdemon dodaje do konta darmowy backup online

Newsdemon dodaje do konta darmowy backup online

NewsdemonJest wiele firm, które sprzedają dostęp do sieci usenet. Każda z nich próbuje wyróżnić się z tłumu innych firm. Każda firma chce wygrać walkę o klienta. Dodatkową motywacją jest kryzys, który zaostrzył walkę. Jedni obniżają stawki, bądź tworzą w ramach swojej grupy tańsze oferty jak na przykład zrobił Giganews z ofertą Supernews jednocześnie kusząc nowymi dodatkami w segmencie Premium. Inni wabią klientów wydłużaniem okresu testowego TRIAL.

W tej chwili pojawił się nowy trend. Firmy zaczynają dodawać do swoich kont premium przestrzeń dyskową do składowania danych, która jest przeznaczona na łatwy backup danych.
Trzeba zaznaczyć, że jest to rozwiązanie bezpieczne, bo transmisja jest szyfrowana 256 bitowym SSL. To idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących zabezpieczyć swoje dane ale tez mieć do nich dostęp w podróży. No właśnie nie wspomniałem, kto tak naprawdę odpowiada za przestrzeń dyskową. Jest to firma StorageNinja.com. Jak dla mnie ich cennik backupu online jest niesamowity. W porównaniu do rozwiązania polskiej firmy ibard24.pl oferta StorageNinja jest bardzo korzystna cenowo sama w sobie. Ale wróćmy do grup dyskusyjnych i ofert na dostęp do sieci usenet.

Taką ofertę wprowadził serwis Newsdemon z USA i jestem pewien, że nieźle namiesza na rynku. Można u nich kupić nielimitowany dostęp do sieci Usenet za 11,49$ w pierwszym miesiącu i do tego mamy 30GB na backup online w StorageNinja.com za darmo. Jest to wartość dodana do konta za 20$. Nieźle, co? Oczywiście w następnym miesiącu cena podskakuje do 22,99$ ale uważam, że to i tak dobra oferta. Nie należy zapominać, że do tego tylko w Newsdemon mamy darmowy newsreader NewsRover, który normalnie kosztuje 29,95$ .

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Instalujemy program GrabIt i co dalej?

Buszując po Internecie natykamy się na informacje o sieci Usenet i o tym, że stanowi ona ogromne źródło binariów. Jest...

Close