Astraweb

czerwiec 27th, 2010

astrawebZastanawia mnie pewna bierność marketingowa firmy Astraweb. Faktycznie odebrali wielu klientów firmie Giganews przez wprowadzenie jednej niskiej stawki dla wszystkich. Poza tym to jest firma, która jako jedyna konkuruje z Giganews jeśli chodzi o czas retencji. Bardzo wielu internatów zmieniło swoich dostawców usenetu w kryzysie i płaci teraz Astraweb za dostęp do sieci Usenet. Należy wspomnieć również, że Astraweb jako jedna z niewielu oferuje dobre rozwiązania kont blokowych. Mam wrażenie, że firma postawiła na prostotę rozwiązań i niezawodność tak aby w podstawowym biznesie dorównać Giganews. Nie bawi się przy tym w uatrakcyjnianie swoich kont tylko po prostu je sprzedaje. Widać, że firma skupiła się tylko na core biznesie biznesie tym się tylko zajmuje. I takie rozwiązanie wielu internatów preferuje.

Astraweb oferuje bardzo atrakcyjne ceny na Usenet z szyfrowaniem SSL dostępnym we wszystkich kontach bez dodatkowych opłat. Logi nie są przechowywane i wszystkie wiadomości są nieocenzurowane. Jest to bardzo dobra usługa jeśli szukasz prywatności, szybkości, bezpieczeństwa i długiego czasu retencji w super cenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły, Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Newsdemon dodaje do konta darmowy backup online

Jest wiele firm, które sprzedają dostęp do sieci usenet. Każda z nich próbuje wyróżnić się z tłumu innych firm. Każda...

Close