Home > Programy > Newshosting ma swój czytnik do usenetu

Newshosting ma swój czytnik do usenetu

sierpień 9th, 2011

newshosting-logoDzisiejszego popołudnia w USA został udostępniony zupełnie nowy czytnik grup dyskusyjnych. Newshosting – provider z czołówki wypuścił swój czytnik do usenetu o nazwie Newshosting 1.0.11 . Czytnik znajduje się aktualnie w wersji beta i jest za darmo udostępniony nowym klientom do pobrania w panelu klienta. Po fazie beta zostanie udostępniony wszystkim klientom za darmo. Czytnik przygotowany jest do współpracy z kontami firmy Newshosting i jest bardzo intuicyjny. Czytnik pracuje na systemach: Windows, Mac OS, Linux.

Podstawowe cechy czytnika Newshosting to:

-podgląd plików, możliwe automatyczne podgladanie miniatur,
-automatyczne rozpakowywanie zarchiwizowanych plików: unrar, unzip,
-automatyczne naprawianie uszkodzonych pkików: auto par,
-zakładki,
-sortowanie grup dyskusyjnych ( plików graficznych, plików audio, dokumentów),
-czytnik czyta automatycznie pliki .nfo jeśli są,
-obsługa grup binarnych i tekstowych,
-wysyłanie wiadomości do grup dyskusyjnych.

Tak wygląda czytnik Newshosting 1.0.11:
newshosting-newsreader-overview

Po pierwszych testach mam bardzo pozytywne odczucia. Czytnik Usenetu Newshosting jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. Jest bardzo prosty w obsłudze, po instalacji i wprowadzeniu danych logowania jest gotowy do pracy. Sam zapyta się o jakość posiadanego łącza internetowego jeśli nie podamy tych danych w ustawieniach. Osobiście zmieniłbym lokalizację domyślnego foldera, do którego ściągane są dane. Postaram się wkrótce dokładniej opisać proces instalacji czytnika, chociaż zapewniam, że po uruchomieniu pliku wykonywalnego .exe i po podaniu loginu i hasła nic nie trzeba konfigurować. Czytnik jest gotowy do pracy z wybranym i opłaconym kontem w Newshosting.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Programy , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Pozew zbiorowy przeciwko serwisowi Pobieraczek.pl?

Użytkownicy usenetu znają serwis Pobieraczek.pl . Niestety swoją strategią mocno napsuł krwi internautom, którzy w większości nie czytają regulaminów przed...

Close