Home > Oferty Specjalne na Usenet, VPN > Newshosting rozdaje darmowy VPN

Newshosting rozdaje darmowy VPN

listopada 29th, 2014

newshosting-free-vpn

Newshosting jest jednym z moich ulubionych i najbardziej przetestowanych providerów Usenetu. To wszystko ze względu na jakość usługi. Teraz do usługi usenet możemy otrzymać darmowy VPN dla nowych użytkowników, którzy wykupią nielimitowany dostęp do usenetu na cały rok za 99,99$.

Dostajemy tutaj bardzo dobry dostęp do usenetu za niską miesięczna cenę i dodatkowo darmowy VPN, który normalnie kosztuje 4,99$. To wszystko można mieć za 8,33$ za miesiąc. Oznacza to po prostu bardzo dobry deal według mnie.

Newshosting stara się wybiegać naprzód dodając darmową opcję w postaci VPN do konta. Widać to po porównaniu cen.

Obecnie mamy w specjalnej promocji konto usenet bez limitów za 9,99$ na miesiąc i do tego 4,99$ za VPN na miesiąc jeśli chcemy wykupić ta usługę.
Teraz także w specjalnej cenie można mieć jedno i drugie za 8,33$ na miesiąc. Oferta jest ciekawa mimo konieczności wyłożenia na stół 99,99$ za jednym razem.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym żeby skorzystać z oferty jest to, że VPN otrzymujemy dożywotnio. Niestety radość nie trwa wiecznie, bo oferta trwa od znanego w USA Black Friday do końca Cyber Monday. Tak więc należy się spieszyć gdyż 1 grudnia o północy czasu wschodniego USA EST oferta wygasa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Oferty Specjalne na Usenet, VPN , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Jak dzisiaj przebić się z nową grą. This War of Mine

Patrząc na szybujące kursy akcji polskich producentów gier na rynku NewConnect zaczynam zastanawiać się czy aby na pewno to Polska...

Close