Home > Dostawcy Usenetu > Promocja Newsdemon na Facebooku – za lajka masz darmowy usenet

Promocja Newsdemon na Facebooku – za lajka masz darmowy usenet

newsdemon-facebook-promotionFirmy oferujące dostęp do Usenetu bardzo różnie starają się dotrzeć do swoich klientów. Część z nich bardzo sprawnie wykorzystuje nowe technologie i buduje wokół siebie społeczności użytkowników i fanów. Przykładem jest tutaj Newsdemon, który polubił Facebooka i stara się konsekwentnie budować wokół siebie społeczność. Oczywiście przez popularnego Facebooka mamy dostęp do aktualności dotyczących promocji i aktualnych wydarzeń dotyczących tego providera.

O tym, że warto odwiedzać profil firmy niech świadczy fakt, że w zeszłym tygodniu w piątek przez 5 godzin można było stać się posiadaczem dostępu do Usenetu na 30 dni z limitem 50GB. To ciekawa oferta gdyż normalnie konto 45GB wyceniane jest na 12,99$. Jedynym warunkiem było wejście na fanpage i dołączenie do fanów przez użycie „Like”. Potem trzeba było wysłać emaila na odpowiedni adres i to już wszystko. Jeżeli komuś się udało – bo chętnych było bardzo wielu – to dostał swój dostęp za darmo na 30 dni. Oczywiście jak to w Newsdemon bywa do tego za darmo czytnik NewsRover.

Nic straconego, gdyż do końca lipca Newsdemon będzie losowo wybranym fanom oferował darmowe konta. Szczegóły na profilu NewsDemon .

Promocja minęła tak szybko jak się pojawiła ale nie trzeba się smucić czy zamartwiać. Dzięki stałym promocjom możemy skorzystać z oferty na 3 miesiące za 21$. Otrzymamy konto bez limitów takie same, za które normalnie musielibyśmy zapłacić 19,95$/miesiąc. Formularz zamówienia można znaleźć na jednej ze stron serwisu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Specjalna oferta Supernews

Mam dla was dzisiaj świetną ofertę. Supernews nieźle zamieszało na rynku. Nie wiem czy wiecie ale jest świetna oferta na...

Close