Home > Dostawcy Usenetu > Specjalna oferta Supernews

Specjalna oferta Supernews

oferta-specjalna-supernewsMam dla was dzisiaj świetną ofertę. Supernews nieźle zamieszało na rynku. Nie wiem czy wiecie ale jest świetna oferta na Usenet. Supernews daje Usenet już za 9.99$ na miesiąc albo 99$ na rok. Co kto woli. Ta firma mocno zamieszała na rynku dzięki wprowadzeniu nowej oferty. Jak myślę spece z Giganews musieli przeanalizować kilka innych propozycji , które są teraz na rynku i wyszło im, ze trzeba wreszcie coś zrobić.

Dzięki temu posunięciu Supernews wreszcie namieszał na rynku i wbił się ze swoja ofertą miedzy Newshosting i Usenetserver a Astraweb. Moim zdaniem oferta z retencją danych binarnych, która wynosi teraz 1059 dni i danych tekstowych, która wynosi 2939 dni za 9,99$/miesiąc jest świetna. Należy pamiętać o tym, że Supernews nie miało w zwyczaju do tej pory zwiększać retencji codziennie. Teraz możemy cieszyć się ciągle rosnącą retencją.

Konkurencja w czołówce jest duża. Mamy kilka świetnych ofert specjalnych na konta unlimited różniących się szczegółami:

Newshosting za 9,99$/miesiąc albo 99,99$/rok,
Usenetserver za 10$/miesiąc albo 94,40$/rok,
Astraweb za 11$/miesiąc,
Easynews NNTP za 9,95$/miesiąc.

To są najtańsze oferty bez żadnych ukrytych kosztów. Oczywiście przy retencji binariów najwyższej możliwej czyli 1050-1059 dni na dzień publikacji tego wpisu. Gdybym miał wybierać Usenet bez limitów to brałbym którąś z tych wyżej podanych ofert. Przy Astraweb zwróciłbym uwagę, że za 10$ można mieć również konto unlimited ale przepustowość będzie ograniczona do 5Mbit/s. Natomiast za 11$ nie mamy żadnych ograniczeń. Poza tym oferta Astraweb często wybierana jest z tego powodu, ze Supernews dość szybko reaguje na informacje o pogwałceniu praw autorskich i usuwa takie materiały. Podobno ma to znaczenie szczególnie przy materiałach związanych ze stacją HBO.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Supernews zwiększa retencję do 1058 dni i zapowiada codzienny wzrost retencji

Będę szczery. Do oferty Supernews do tej pory podchodziłem z dystansem. Bo z czym do ludzi? Jak mogę zarekomendować ofertę,...

Close