Home > Dostawcy Usenetu > Supernews zwiększa retencję do 1058 dni i zapowiada codzienny wzrost retencji

Supernews zwiększa retencję do 1058 dni i zapowiada codzienny wzrost retencji

supernews-zwieksza-retencjeBędę szczery. Do oferty Supernews do tej pory podchodziłem z dystansem. Bo z czym do ludzi? Jak mogę zarekomendować ofertę, która już odstaje od konkurencji, a ja oczekiwałbym czegoś nowego i naprawdę ciekawego. Chciałbym czegoś, co zamieszałoby na rynku i uczyniło ofertę Supernews  godną polecenia. Dlatego pierwszeństwo mają u mnie oferty tanie, a jednocześnie dobre i spełniające moje wymagania. Także te przetestowane z różnymi czytnikami.

Dzisiaj sytuacja zmieniła się dość znacznie. Supernews dzisiaj podniósł retencję danych binarnych z 800 dni do 1058 dni i retencja będzie codziennie rosła. Podobnie z retencją danych tekstowych, która skoczyła do 2937 dni. Teraz to rozumiem. Z taką retencją, która codziennie będzie zwiększana, a do tego za 11.99$ bezsprzecznie warto skorzystać z tej oferty. Tym bardziej, że Supernews tak naprawdę należy do grupy Giganews. Oferta plasuje się wśród ofert czołówki, a więc Newshosting, Usenetserver, Astraweb.

Giganews w tym zestawieniu nie występuje, bo znacznie odbiega cenowo jak również parametrami oraz dodatkowymi aplikacjami w koncie. Moim zdaniem ta zmiana już w tej chwili zmieniła układ sił na rynku. Konkurencja na rynku zaostrza się i na pewno jeszcze będziemy świadkami ciekawych zmian i propozycji dla nas konsumentów. Usenet zmienia się cały czas.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Easynews zwiększa retencję do 1050 dni

Usenet zmienia się z dnia na dzień. Niedawno Easynews wprowadził usługę NNTP za niewielką w sumie odpłatnością uzupełniając swoją dotychczasową...

Close