Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Easynews zwiększa retencję do 1050 dni

Easynews zwiększa retencję do 1050 dni

easynews-nntpUsenet zmienia się z dnia na dzień. Niedawno Easynews wprowadził usługę NNTP za niewielką w sumie odpłatnością uzupełniając swoją dotychczasową ofertę o tak naprawdę moim zdaniem najważniejsze ogniwo. Bo tak naprawdę dostęp do Usenetu i grup dyskusyjnych przez przeglądarkę jest świetny, ale nie mamy takiej elastyczności jak przy klasycznym połączeniu za pomocą czytnika.

No ale uważam, że każda technologia jest dobra w zależności od tego co akurat potrzebujemy. Na Usenet.sk opublikowano informację, że Easynews zwiększył retencję danych z 1000 do 1050 dni. Razem z ceną 9,95 $ to moim zdaniem jedna z fajniejszych ofert na rynku. A jeśli ktoś chce popróbowac powiewu świeżości i pobawić się interfejsem webowym to może skorzystać z Triala. W końcu 100 giga na 2 tygodnie to już może być. Należy pamiętać jedynie, że retencja dla dostępu webowego do kontentu wynosi 200 dni a nie 1050. Poza tym to świetne rozwiązanie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Atak DDoS na Usenet.nl

Wielu użytkowników w dniu wczorajszym nie mogło zapoznać się z ofertą Usenet.nl . Osobiście próbowałem kilkakrotnie wbić się na ich...

Close