Home > Aktualności, Bez kategorii, Dostawcy Usenetu > Easynews daje trial 100GB / 14 dni

Easynews daje trial 100GB / 14 dni

easynews-summer-specialW usenecie i grupach dyskusyjnych nie ma pustki. Klient jest najważniejszy i Ci, którzy zapominają o tym zostają w tyle. Mam tu na myśli kilku providerów, którzy zaspali i których nazw nie będę przytaczał.
Najmocniejsze uderzenie od dłuższego czasu prowadzi trzech providerów grup dyskusyjnych: Newshosting, UsenetServer i Easynews.
Spośród tych trzech to Easynews dysponuje najbardziej zaawansowana technologią jeśli chodzi o aplikacje umożliwiające wygodny sposób korzystania z serwisu, także na urządzeniach mobilnych.

Easynews oprócz uruchomionej ostatnio oferty na dostęp do Usenetu za 9,95$ zaczął oferować w promocji letniej możliwość korzystania z okresu testowego 100GB/14 dni. Jeśli w tym czasie zrezygnujemy z usługi nie ponosimy kosztów związanych z abonamentem. Gdybyśmy zapomnieli zostaniemy obciążeni wyłącznie płatnością za jeden miesiąc i możemy zrezygnować z niej do końca każdego miesiąca rozliczeniowego gdyż dotyczy to kont, które są kontami odnawianymi co miesiąc.

Moim zdaniem to świetna oferta, a 100GB to naprawdę sporo danych. Znacznie lepsze oferty na Trial mają jedynie UseNeXT czy Usenet.nl, ale tam zapominalstwo może drogo kosztować.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Bez kategorii, Dostawcy Usenetu , , , , ,

1TB danych za 50$ w NewsgroupDirect

No i mamy świetną promocję w NewsgroupDirect. Możemy kupić 1TB danych za 50$. Taka paczka danych normalnie kosztuje 100$ ale...

Close