Home > Dostawcy Usenetu > 50 procent zniżki przez 3 miesiące na konto Diamond w Giganews

50 procent zniżki przez 3 miesiące na konto Diamond w Giganews

giganews-diamond-account-specialDzisiaj kończy się szkoła i tak naprawdę zaczynają się wakacje. W Giganews wakacje również obwieszczono za pomocą promocji na konto Diamond czyli najbardziej „wypasione” konto jakie tylko może być w Giganews.

Promocja letnia daje nam możliwość korzystania z tego konta przez 3 miesiące za pół normalnej ceny. Konto normalnie kosztuje 34,99$ a w promocji przez trzy miesiące będziemy za nie płacić po 17,49$/miesiąc. Jest to naprawdę spora zniżka, bo samo konto Diamond nie kosztuje mało. W zamian dostajemy nielimitowany dostęp do Usenetu, 50 równoczesnych połączeń w pakiecie, wyszukiwarkę MIMO i oprogramowanie VyprVPN pozwalające na tworzenie kanału VPN. Oprócz tego szyfrowanie SSL, świetny support i 100% kompletność materiałów – ale o tym nie musze wspominać. Promocja w sam raz na ciepłe letnie noce. Oczywiście jeśli znajdziemy czas na komputer w taka pogodę. Ale w to nie wątpię.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Easynews daje trial 100GB / 14 dni

W usenecie i grupach dyskusyjnych nie ma pustki. Klient jest najważniejszy i Ci, którzy zapominają o tym zostają w tyle....

Close