Home > Aktualności, Dostawcy Usenetu > Promocje na płatny dostęp do Usenetu!

Promocje na płatny dostęp do Usenetu!

Rynek zmiennym jest i dostrzegają to także firmy oferujące płatny dostęp do Usenetu. Dzisiaj możemy polecić dwóch providerów Usenetu: firmę Giganews oraz firmę Power Usenet.
Obydwie firmy stosują aktywne techniki marketingowe i starają się przyciągnąć klienta nowymi promocjami i bonusami.
Power Usenet oferuje pakiet z trasferem danych bez limitu w cenie 9.99$ przez pierwsze dwa miesiące, później za 14.95$, dodatkowo nielimitowany transfer 256-bit SSL za 12.99$ przez pierwsze dwa miesiące, później 19.99$. Oczywiście możliwy jest okres testowania usługi za darmo przez 5 dni – limit na dane w przypadku testów wynosi 10GB.

Z kolej firma Giganews oferuje pakiet Platinum z nielimitowaną ilością danych przez pierwsze dwa miesiące w cenie 12.49$, później 24.99$ . W pakiecie Diamond otrzymujemy nielimitowany dostęp do Usenetu z szyfrowaniem 256-bitowym przez dwa miesiące za cenę 14.99$, później za 29.99$. Oczywiście chcąc zapoznać się z usługą dostajemy 14-dniowy okres testowy z limitem danych 10GB za darmo.

Poza tym firma Giganews zaprasza użytkowników do świętowania przełomowej chwili w życiu firmy jaką będzie zaoferowanie 365 dni czasu retencji danych binarnych na serwerach firmy. Do wygrania między innymi Xbox 360 Elite i inne ciekawe nagrody.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Aktualności, Dostawcy Usenetu , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Porównanie kilku płatnych dostawców Usenetu

Dzisiaj przedstawiam kilku płatnych providerów Usenetu. Płatny dostęp do Usenetu powinien dostarczać nam samą usługe jak i bezpieczeństwo wymiany danych....

Close