Home > Artykuły > Reakcje nowych użytkowników Usenetu

Reakcje nowych użytkowników Usenetu

Jak wiadomo Usenet jest kopalnią danych binarnych. Często z powodu niewystarczającej wiedzy jak i swojej magii przegrywa z sieciami p2p wśród młodszych użytkowników. Dlatego chciałbym zamieścić kilka komentarzy, z którymi zetknąłem się podczas rozmów z osobami korzystającymi z Usenetu po raz pierwszy. Oto one:
• Ściągam właśnie Tony Hawks Project . Mam transfer 912 kb/s! Grupy dyskusyjne są świetne. Zapomnijcie o torrentach albo p2p.
• Usenet to najszybsze medium. Torrenty wymiękają!
• Słyszałem, ze usenet jest najlepszym i najszybszym narzędziem do ściągania warezu z internetu więc wziąłem okres próbny i spróbowałem. Muszę powiedzieć, że to jest świetne. Muszę podzielić się tym z kolegami.
• Zawsze się dziwię kiedy ludzie pytają się co to usenet. Noob-y po prostu. Usenet jest starszy niż internet i narodził się w 1979 roku i ciągle jest najlepszy do pobierania warezu. Nie trzeba niczego udostępniać a zawsze mam maksymalny możliwy transfer!
To tylko kilka z opinii bo przytaczanie wielu zajęłoby znacznie więcej miejsca. Zachęcam do zgłębiania Usenetu i nie należy się go bać chociaż wydaje się, ze to wiedza tajemna i dostępna dla nielicznych. Wkrótce o tym jak korzystać z Usenetu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły , , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Usenet a zawód infobrokera

Usenet jako medium dostępu do informacji, ich wymiany jak i pozyskiwania jest wspaniałym narzędziem. Możemy wymieniać się doświadczeniami i wiadomościami...

Close