Home > Artykuły > Usenet a zawód infobrokera

Usenet a zawód infobrokera

Usenet jako medium dostępu do informacji, ich wymiany jak i pozyskiwania jest wspaniałym narzędziem. Możemy wymieniać się doświadczeniami i wiadomościami ukierunkowanymi dokładnie tak, jak tego sobie życzymy. Uzyskujemy bezproblemowy dostęp do zasobów ponad 100 000 grup dyskusyjnych. Najlepsi providerzy jak Giganews gwarantują już czas retencji danych binarnych na poziomie 328 dni a danych tekstowych na poziomie 2200 dni i kompletność tych danych na poziomie 99%.
Pozwala nam to na zastosowanie tego medium w działalności gospodarczej, nauce, szkolnictwie a nie tylko jako narzędzie służące rozrywce. Usenet – w takiej jakości jaką oferują czołowi światowi dostawcy jest bardzo mocnym i szybkim narzędziem w działalności tzw. brokera informacji. Zawód infobrokera jest zawodem młodym, który bardzo rozwinął się w USA i Niemczech w związku z rozwojem nowych technik informacji i możliwości jakie niesie za sobą era informacji i globalne społeczeństwo. To właśnie dostęp do odpowiednich informacji zapewnia dzisiaj przewagę konkurencyjna na rynku i wzmacnia naszą pozycję a usenet jest niesamowitym narzędziem pozwalającym na ich zdobycie lub uzupełnienie i to bardzo często anonimowo.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły , , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Płatne serwery z binarkami

Płatne serwery dają nam ogromy czas retencji danych binarnych i dużą kompletność danych. To właśnie w Usenecie pojawiają się najnowsze...

Close