Home > Dostawcy Usenetu > Taryfa nocna w Hitnews

Taryfa nocna w Hitnews

Wiele z osób korzystających z Usenetu automatyzuje pobieranie danych. Poza tym wielu z nas lubi siedzieć do późna w nocy. Dostrzegło to wiele firm. Społeczność Usenetu też to widzi i firma Hitnews postanowiła zwrócić uwagę na ten aspekt działalności internautów, a właściwie na ich przyzwyczajenia.

Hitnews ma swoje centrum serwerowe w Holandii i zaoferował dostęp do Usenetu w wersji unlimited za 4,75 €/miesiąc. Maksymalna przepustowość łączy to 120 MBit/s. Jest to jednak cena za dostęp do Usenetu w podanych dniach i godzinach:

•    Poniedziałek-piątek 12AM – 4PM CET czyli 00:00 do 16:00,
•    Sobota, Niedziela 12AM – 10AM CET czyli 00:00 do 10:00.

Jest to czas CET czyli czas środkowoeuropejski taki, jakim posługujemy się w Polsce. Czas CET to czas GMT+1:00 (czas zimowy) lub GMT +2:00 (czas letni). W tych godzinach możemy korzystać do woli z usenetu bez limitów przepustowości łącza. Poza tymi godzinami przepustowość spada z maksimum na poziomie 120MBit/s do 1Mbit/s . Cena jest dość kusząca. Aktualnie Hitnews oferuje retencję na poziomie 539 dni i powoli jest ona zwiększana.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Dostawcy Usenetu , ,

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków

Binload za darmo dla wszystkich w fazie testów

W jednym z poprzednich wpisów wspominałem, że wskażę nowy serwis, z którego można korzystać do woli nic nie płacąc. Oczywiście...

Close