Home > Artykuły, Dostawcy Usenetu, How to > UseNeXT free Trial jak korzystać

UseNeXT free Trial jak korzystać

sierpnia 10th, 2009

Firma UseNeXT oferuje użytkownikom naprawdę ciekawa opcję z dostępem do Usenetu na okres aż 14 dni. Oferta firmy UseNeXT od razu odróżnia się od oferty innych providerów – głównie amerykańskich swoja innowacyjnością i reklamą. Do tego firma oferuje nam za darmo czytnik grup dyskusyjnych co jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem i wielką zaletą. Jak z każdej takiej oferty należy korzystać rozsądnie i z umiarem. Ważne jest , żeby dokładnie zapoznać się z instrukcjami udostępnianymi przez firmę.
Starając się wyjść naprzeciw czytelnikom i rozwiać wątpliwości co do oferty firmy postaram się opisać jak wygląda okres TRIAL w firmie UseNeXT.

1. Po rejestracji użytkownik otrzymuje 2 wiadomości email. Pierwsza zawiera informacje dotyczące danych logowania potrzebne do dostępu do strefy użytkownika na stronie internetowej i żeby można było ściągnąć sobie newsreadera. Drugi email zawiera informacje potrzebne do użytkowania newsreadera w tym hasło.
2. W koncie mamy dwie możliwości ściągania danych. Pierwsza to możliwość korzystania z maksymalna prędkością jaka dają nam łącza – maksymalnie do 50000 kbit/s tzw. High Speed Download z limitem 5GB i druga opcja to tzw. Free Download Mode czyli ściąganie z maksymalna przepustowością do 1024 kbit/s. W tym trybie w koncie nie ma odnotowanej ilości danych pobranych przez nas i używanie tego trybu nie powoduje odjęcia danych w naszym limicie. Jeżeli nie ma możliwości ściągnięcia określonych danych w tym trybie następuję automatyczne przełączenie się w tryb High Speed chyba, ze zmienimy odpowiednia opcje w konfiguracji newsreadera: w zakładce Settings/Miscellaneous musimy odznaczyć opcję „Automatically switch to HighSpeed if a file cannot be downloaded in Free Mode”
3. Zmiana typu konta. Jeśli usługa nas satysfakcjonuje możemy zmienić jej parametry po 24h gdy zalogujemy się na stronie providera lub skorzystamy z pomocy newsreadera : newsgroup tab / usenext internet / members area/upgrade account.
4. Jeżeli chcemy zrezygnowac z usługi należy zalogowac się na stronie providera lub skorzystac z newsreadera : Newsgroups tab / usenext internet / members area//upgrade account / my details / cancellation.

UWAGA: Jeżeli nie dokonasz zmiany typu konta przed upływem okresu 14 dniowego lub nie zrezygnujesz z usługi to automatycznie zostanie przez Ciebie wybrany pakiet UseNeXT 25+ co oznacza wykupienie abonamentu na 12 miesięcy z jednorazowa płatnością z góry.
Źródło:UseNeXT

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter

Artykuły, Dostawcy Usenetu, How to , , , ,

  1. online
    maja 21st, 2010 at 12:05 | #1

    Przeczytaj caly blog jest bardzo dobry

  1. sierpnia 5th, 2010 at 15:13 | #1

Giganews łamie barierę 365 dni

Giganews przekroczył barierę 365 dni retencji danych binarnych we wszystkich grupach dyskusyjnych, które udostępnia. Tym samym firma stała się niekwestionowanym...

Close