Home > Aktualności, Artykuły, Dostawcy Usenetu > Astraweb i Ngroups.NET oferują konkurencyjne konta blokowe

Astraweb i Ngroups.NET oferują konkurencyjne konta blokowe

sierpnia 20th, 2009

Niektórzy providerzy Usenetu (grup dyskusyjnych) oprócz standardowych ofert abonamentowych oferują konta, których zasada polega na wykupie określonej ilości danych, z których korzystać można przez nieograniczony czas aż do wyczerpania puli danych, za które zapłaciliśmy. Są to tzw. konta blokowe lub inaczej konta z określoną pulą danych do użycia (Block Quota Account, Block Account, pay-per-gigabyte account).
Nie wszyscy providerzy decydują się na przedstawienie takiej oferty. Niektórzy z providerów oferują konta blokowe z ograniczonym czasem korzystania a inni oferują konta automatycznie odnawialne, tak więc trzeba dokładnie zaznajomić się z niektórymi zapisami ofertowymi. Jeśli chodzi o atrakcyjność dla użytkownika mogę zasugerować dwie oferty:

Astraweb oferuje konta blokowe :

 • 180 GB za 25$ (nowa oferta!)
 • 25 GB za 10$.

Serwery Astraweb oferują 370 dni retencji danych binarnych i do 50 równoczesnych połączeń a także szyfrowanie SSL w pakiecie. Oprócz tego Astraweb oferuje swój sztandarowy produkt czyli konto unlimited za 11$.

Ten provider oferuje wiele typów kont blokowych:

 • 300 GB za 62$
 • 200 GB za 44$
 • 100 GB za 23$
 • 50 GB za 15$

Oprócz kont blokowych z nieograniczonym czasem korzystania Ngroups.NET przedstawia ciekawą ofertę na konta abonamentowe. Z okazji 5 rocznicy istnienia firma oferuje naprawdę ciekawe propozycje cenowe:

 1. Konto unlimited za 19.99$ za pierwsze dwa miesiące a później 11.99$ za każdy miesiąc tak długo jak trwa subskrypcja czyli bez ograniczeń.
 2. Jak wyżej tylko płatność wynosi 29.99$ kwartalnie co daje miesięcznie poniżej 10$ za konto unlimited z 12 równoczesnymi połączeniami i szyfrowaniem SSL.

Provider oferuję konta z czasem retencji danych binarnych na poziomie 341 dni i do 24 równoczesnych połączeń. Retencja danych tekstowych wynosi do 3 lat.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter

Aktualności, Artykuły, Dostawcy Usenetu , , , , ,

 1. Brak komentarzy
 1. Brak jeszcze trackbacków

Providerzy Usenetu, którzy akceptują PayPal

Zapewne nie każdy z nas chce się posługiwać kartami płatniczymi przy transakcjach zagranicznych. Nie każdy chce płacić za korzystanie z...

Close